Przegląd resortów. Dziś energia i budownictwo - TRANSMISJA

  

Premier Beata Szydło spotkała się w ramach przeglądu resortów z ministrem energii Krzysztofem Tchórzewskim oraz ministrem infrastruktury i budownictwa Andrzejem Adamczykiem.
 
- Początek roku, ważne sprawy to dobry moment na to, żeby wyznaczyć nowe kierunki działań i podjąć nowe zadania. Od jutra rozpoczynam razem z ministrami przegląd resortów. Od jutra będę spotykać się przez najbliższe 2 tygodnie z szefami poszczególnych resortów. Będziemy omawiać to, co zostało zrealizowane. Będziemy rozmawiać również na tematy, które wynikają z tego, co podjęto, a czego nie udało się zrealizować w ubiegłym roku.(…) Rząd jest po to, aby zajmować się sprawami najistotniejszymi dla Państwa, by rozwiązywać problemy obywateli – mówiła tydzień temu Beata Szydło.

Dzień później rozpoczęły się spotkania i rozmowy z poszczególnymi ministrami.
 
Zapraszamy do oglądania konferencji prasowej premier Szydło i ministrów.
 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Strzelanina w Waszyngtonie

/ twitter.com/chriscollison

  

Jedna osoba zginęła a pięć zostało rannych w wyniku strzelaniny na ulicach Waszyngtonu, która miała miejsce w czwartek ok. godz. 22:00 czasu lokalnego - podał Reuters, powołując się na miejscową policję.

Na razie nie wiadomo, ile osób wszczęło strzelaninę i czy jej sprawca lub sprawcy zostali schwytani. Wcześniej lokalne telewizje informowały, że strzelać zaczęło kilku napastników, przeciwko którym policja wszczęła "zmasowaną" akcję.

Strzelanina miała miejsce w dzielnicy Columbia Heights, na skrzyżowaniu ulicy 14. i Columbia Road, ok. 3 km od Białego Domu.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl