NASZ NEWS: Nieoczekiwane zmiany w TVP

  

Z nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal niezalezna.pl wynika, że w strukturze TVP szykują się spore zmiany. Jak się dowiedzieliśmy wniosek o swoje odwołanie złożył przewodniczący rady nadzorczej TVP Dariusz Lasocki.

Portal niezalezna.pl dowiedział się dzisiaj nieoficjalnie o zmianach w składzie rady nadzorczej TVP. Z naszych informacji wynika, że wniosek o swoje odwołanie złożył przewodniczący Rady Dariusz Lasocki. Poproszony o komentarz do zmian w składzie rady oraz informacji o swoim odwołaniu oświadczył jedynie, że „nie komentuje tej sprawy”.

Według naszych ustaleń jest to dopiero początek większych zmian w strukturze telewizji.

Dariusz Lasocki został wybrany na przewodniczącego rady nadzorczej Telewizji Polskiej pod koniec stycznia 2016 roku. W latach 2009-2010 był dyrektorem biura zarządu i spraw korporacyjnych TVP. W przeszłości pracował w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów jako doradca ówczesnego wicepremiera Przemysława Gosiewskiego oraz jako radny w warszawskiej dzielnicy Praga Południe.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Uprowadzenie 10-latka w Gdyni. Trwa obława za Marokańczykiem

/ pomorska.policja.gov.pl

  

W Trójmieście trwa policyjna obława za Marokańczykiem, który uprowadził 10-letniego syna. Policja uruchomiła procedurę Child alert

W Gdyni w niedzielę wieczorem doszło do porwania rodzicielskiego. Policja uruchomiła procedurę child alert – poinformowała gdyńska policja.

Jak podaje Radio Gdańsk, do uprowadzenia doszło ok. 21.00 na ul. Ledóchowskiego w Gdyni. Mężczyzna uderzył matkę chłopca w twarz i wciągnął siłą 10-latka do srebrnego auta, którym odjechał w kierunku ul. płk. Dąbka.

Chodzi o 10-letniego Ibrahima. Porwania dokonał jego ojciec, który może być niebezpieczny. Według informacji Radia Gdańsk, mężczyzna stracił prawa rodzicielskie do chłopca decyzją sądu w Belgii.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts