​Pierwsze gesty i czyny

  

Po zaprzysiężeniu Donald Trump oświadczył, że skończył się czas gadania, a zaczął działania. Warto zatem zwrócić uwagę na jego pierwsze czyny i gesty. A te są konkretne. Dał sygnał, że potrafi wznieść się ponad podziały kampanijne, wyróżniając Hillary Clinton i jej męża podczas oficjalnego lunchu na Kapitolu. Pokazał, że konkretnie rozumie hasło „wyjścia do ludzi”, gdy kilkakrotnie zatrzymał prezydencką limuzynę w drodze do Białego Domu, co ludzie przyjmowali entuzjastycznymi okrzykami i oklaskami. Składając podpis pod dekretem wycofującym poparcie dla ubezpieczenia zdrowotnego, kontrowersyjnej inicjatywy wprowadzonej przez Baracka Obamę, potwierdził, że poważnie traktuje obietnice wyborcze. I my wypatrujemy pierwszych konkretnych działań odnoszących się do obietnic złożonych na spotkaniu z Polonią, skończył się wszak czas gadania.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts