Prezydent Andrzej Duda wraz z żoną Agatą Kornhauser-Dudą złożyli życzenia babciom i dziadkom z okazji ich święta. "Mądrość i doświadczenie Babć oraz Dziadków są bezcennym darem przekazywanym kolejnym pokoleniom" - czytamy na oficjalnej stronie internetowej prezydenta.

"Drogie Babcie, Szanowni Dziadkowie,

Niewiele jest słów, które budziłyby tak ciepłe skojarzenia jak „babcia" czy „dziadek”. Dlatego w tych szczególnych dniach, gdy obchodzicie swoje święta, pragniemy życzyć Wam przede wszystkim dużo zdrowia, braku trosk i nieustającej pociechy z wnucząt"
- życzy para prezydencka.

Relacja między Babcią i Dziadkiem, a wnukami jest zupełnie wyjątkowa i niepowtarzalna. Życzymy Państwu abyście właśnie z niej czerpali siłę i uśmiech. Niech miłość, ciepło i serdeczność wnucząt dodaje Państwu otuchy podczas codziennych zmagań.

- podkreślili prezydent z żoną.


Mądrość i doświadczenie Babć oraz Dziadków są bezcennym darem przekazywanym kolejnym pokoleniom, dlatego Państwa rola jest tak ważna. Pragniemy wyrazić nasz najgłębszy szacunek dla Państwa zaangażowania w pomoc w wychowaniu najmłodszych.

Mamy nadzieję, że najbliższe dni będą okazją do spotkań w rodzinnym gronie i przyniosą Państwu wiele radości.


 "Przyjmijcie od nas raz jeszcze najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności" - dodają na zakończenie Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda.