Handlowa dyplomacja PSL‑u

  

To, co pracownicy Ministerstwa Rozwoju znaleźli w wydziałach handlu i inwestycji przy polskich ambasadach, zadziwiłoby nawet Bareję. Przykłady: jegomość, który nigdy nie prał koszul, ponad 60-letnia kobieta wynajmowana jako hostessa (przypadkiem żona jednego z radców handlowych), wyłudzenia podatku VAT, nieznajomość języków obcych i zdjęcia przyrodzenia jednego z pracowników krążące po sieci.

A to tylko wierzchołek góry lodowej tego, co przez lata nadzoru nad tymi instytucjami zostawił PSL. Można się śmiać, ale niestety to właśnie tacy, i to sowicie wynagradzani, ludzie mieli pomagać polskim przedsiębiorcom w podbojach zagranicznych rynków. Tymczasem zamiast wsparcia przez lata była tylko jedna wielka kompromitacja i to za pieniądze podatników. Dobrze, że wicepremier Morawiecki wreszcie powiedział „dość”! Ktoś jednak za to powinien odpowiedzieć.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts