​Więcej tego nie próbujcie

  

Polacy ze zdumieniem i oburzeniem obserwowali to, co w Sejmie wyczyniali posłowie PO i Nowoczesnej. Wciąż się zastanawiają, jak można było dla utrzymania dotychczasowych przywilejów paru tysięcy ludzi i bezkarnego robienia szemranych interesów stawiać na szali przyszłość Polski. Bo przecież taki był cel tej awantury: doprowadzenie do takiego kryzysu politycznego i gospodarczego, takiego zubożenia większości społeczeństwa, żeby w rezultacie wymusić zmianę rządu. Jej inspiratorzy przez dekady żerowali na umęczonej przez komunistów Polsce, czuli się właścicielami kraju. Miliardy, które ukradli społeczeństwu, tak ich rozzuchwaliły, że nie wyobrażają sobie, że mogą być odcięci od koryta. Mając w Sejmie partie, które powstały za ich pieniądze, mając ludzi, którzy wykonają każdy ich rozkaz, przystąpili do ataku, gwałcąc prawa i obyczaje demokratyczne. Więcej już tego nie próbujcie. Jeśli nie, 21 stycznia pokażemy wam, co o was myślimy. Kluby „Gazety Polskiej” przyjadą do Warszawy, żeby poprzeć ten rząd i pokazać wam, gdzie wasze miejsce. Zapraszamy wszystkich Polaków, zwłaszcza członków Solidarności i ludzi związanych z Radiem Maryja, wszystkich, którzy w sercu mają dobro Polski i przyszłość Polaków.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts