Nowe kierownictwo koncernu paliwowego

  

Rada Nadzorcza Grupy Lotos zdecydowała o rozstrzygnięciu konkursu na członków zarządu gdańskiego koncernu. Prezesem zarządu spółki został Marcin Adam Jastrzębski, który jednocześnie złożył rezygnację z pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu ds. operacyjnych. Do składu zarządu IX kadencji na stanowisko wiceprezesa zarządu ds. produkcji został wybrany Jarosław Kawula.

W zarządzie firmy zasiadają również: Mateusz Bonca, wiceprezes zarządu ds. strategii i rozwoju, i Mariusz Machajewski, wiceprezes zarządu ds. ekonomiczno-finansowych.

Marcin Jastrzębski od 13 maja ub.r. zasiadał w zarządzie spółki na stanowisku wiceprezesa ds. operacyjnych, a od 9 listopada 2016 r. pełnił obowiązki prezesa. Studiował na Uniwersytecie Warszawskim (Wydział Nauk Ekonomicznych), Wyższej Szkole Informatyki, Zarządzania i Administracji (Wydział Nauk Społecznych i Administracji) w Warszawie oraz Uniwersytecie w Liverpoolu (Zarządzanie w sektorze ropy i gazu). Pełnił także funkcję Konsula Honorowego Gruzji w Polsce.

W latach 2006-2008 był członkiem zarządu PERN „Przyjaźń”. W latach 2006-2010 był prezesem MPR Sarmatia. W latach 2013-2015 sprawował funkcję prezesa Gazoprojekt SA. Jarosław Kawula od samego początku kariery zawodowej pracuje w gdańskiej rafinerii Grupy Lotos, z czego przez ostatnie 10 lat na stanowiskach kierowniczych związanych z przerobem ropy naftowej oraz kontrolą produkcji.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...


Kraków zamyka miejskie parki

/ Magdalia25 / CC BY-SA 3.0 PL (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en)

  

Zarząd Zieleni Miejskiej zdecydował o zamknięciu do odwołania trzech ogrodzonych parków miejskich - Dębnickiego, Strzeleckiego i parku Jordana.

W weekend w Parku Jordana było bardzo dużo osób, a co za tym idzie bardzo dużo zgłoszeń na policję od tych, którzy starają się przestrzegać zasad obowiązujących podczas epidemii. Chcemy pomoc policji i straży miejskiej, dlatego postanowiliśmy zamknąć te parki, które zamknąć można

– powiedział dyrektor Zarządu Zieleni Miejskiej Piotr Kempf.

Już wcześniej ZZM zdecydował o zamknięciu wszystkich ogrodzonych placów zabaw, siłowni oraz boisk na terenach zielonych w Krakowie. Ale jak mówił dyrektor Kempf zwłaszcza w sobotę, gdy w Krakowie panowała prawdziwie wiosenna pogoda, tłoczno było na wielu terenach zielonych – byli i tacy, którzy mimo ogrodzenia tłumnie korzystali z urządzeń w siłowniach.

Zarząd Zieleni Miejskiej apeluje do mieszkańców o stosowanie się do wytycznych i ograniczenie wychodzenia z domów do absolutnego minimum.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts