​Znikające pieniądze w KOD. Tam się robi coraz ciekawiej

  

„Dyktatura pełnomocnika i zastraszanie przez niego członków i sympatyków KOD, groźby ustne i pisemne. Do tego dochodzi brak transparentności przepływu środków (dokumenty finansowe utajnione – i od miesięcy mamy ZERO wiedzy na temat pieniędzy, które do nas wpłynęły i gdzieś zniknęły)” – napisał jeden z przedstawicieli KOD-u z Gorzowa Wielkopolskiego do Mateusza Kijowskiego i zarządu głównego organizacji.

Kilka dni temu media ujawniły, że od marca do sierpnia 2016 r. firma MKM Studio, należąca do Magdaleny i Mateusza Kijowskich, wystawiła KOD-owi faktury na łączną kwotę ponad dziewięćdziesiąt tysięcy złotych.

Internauci zareagowali na te wieści publikując całą serię ironicznych wpisów i memów o zarabianiu na naiwności szeregowych KOD-ziarzy.

Jednak i sami członkowie KOD-u zaczęli coraz głośniej mówić o finansowych nieprawidłowościach w organizacji. O jednej z takich poinformował na swoim profilu KOD w Gorzowie Wielkopolskim. Opublikował on „kolejne pismo do M. Kijowskiego i Zarządu Głównego”. A tam same ciekawostki...


fot. facebook.com/print screen
 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Trzy rakiety spadły na Zieloną Strefę w Bagdadzie

/ Ambasada USA w Bagdadzie / By United States Department of State - http://diplomacy.state.gov/discoverdiplomacy/explorer/places/170159.htm, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=30720260

  

Trzy rakiety typu Katiusza spadły w poniedziałek późnym wieczorem na dzielnicę rządowo-dyplomatyczną w stolicy Iraku Bagdadzie, zwaną potocznie Zieloną Strefą - podały irackie źródła policyjne.

Jak pisze agencja Reuters źródła podały, że rakiety wystrzelono z dzielnicy Zafaranijah pod Bagdadem. Dwie z nich spadły w pobliżu ambasady USA.

Silnie ufortyfikowana Zielona Strefa powstała w 2003 r. Obejmuje obszar 10 km kw. Znajduje się tu wiele urzędów państwowych i zagranicznych ambasad, w tym USA oraz Wielkiej Brytanii. Na terenie tej drugiej swoją siedzibę ma również ambasada RP.

Podobny atak miał miejsce 8 stycznia. Wówczas w Zielonej Strefie spadły dwie tego samego typu rakiety. Atak nie spowodował wówczas ofiar.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts