Seria ataków na radną PiS

Pocięte opony, na samochodzie wymalowany sprayem napis "Pisior pierd...ony" a w większość otworów auta wstrzyknięto piankę montażową.

pixabay.com/CC0 Public Domain
Pocięte opony, na samochodzie wymalowany sprayem napis "Pisior pierd...ony" a w większość otworów auta wstrzyknięto piankę montażową. Od dwóch miesięcy nieznani sprawcy nękają przewodniczącą klubu radnych PiS w powiecie grójeckim Teresę Bednarską. Jej auto zostało doszczętnie zniszczone – alarmuje TVP Info.

- Nie mam już siły. Od kilku miesięcy nas nękali, np. przebijając opony, ale teraz te ataki osiągnęły apogeum. Wczoraj pod domem zniszczono nasz samochód – powiedziała roztrzęsiona Teresa Bednarska.

Jak wynika z nagrań monitoringu, do ataku doszło w środę wieczorem. Mężczyzna zasłaniający twarz pod kapturem tnie opony samochodu, maluje także sprayem wulgarny napis przez całą długość pojazdu. Na koniec wypełnia większość otworów samochodu pianką montażową.

Wypleniono nią nie tylko zamki, ale także wstrzyknięto pod maskę czy szczeliny drzwi. Miałem problem z otwarciem samochodu. Auto zostało zdewastowane i nie nadaje się do użytku

– powiedział mąż randej Włodzimierz Bednarski.Sprawą zajęli się grójeccy policjanci.

 


Źródło: TVP Info

#polityka miłości

Marek Nowicki
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo