Policja szuka tych mężczyzn za naruszenie porządku podczas zamieszek przed Sejmem

Policja poszukuje mężczyzn, którzy naruszali porządek podczas zamieszek przed Sejmem w połowie grudnia. Publikuje też ich wizerunki. 

policja.waw.pl
Policja poszukuje mężczyzn, którzy naruszali porządek podczas zamieszek przed Sejmem w połowie grudnia. Publikuje też ich wizerunki. 

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Stołecznej Policji pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Warszawie prowadzą śledztwo w sprawie wydarzeń związanych z naruszeniem porządku prawnego w nocy z 16 na 17 grudnia ubiegłego roku przed gmachem Sejmu w Warszawie. Przypomnijmy, wtedy właśnie rozpoczął się „spontaniczny” protest opozycji. Posłowie PO i .Nowoczesnej zablokowali mównicę, natychmiast też rozpoczął się protest pod Sejmem. Wszystko wskazuje na to, że była to zaplanowana wcześniej operacja, która miała doprowadzić do obalenia rządu PiS. 

Czytaj więcej: Internauci o „spontanicznej akcji” opozycji. Była też nieudana próba prowokacji. WIDEO

Policja poszukuje kilku osób, które brały udział w awanturze przed gmachem parlamentu.

Nieznane dotąd osoby naruszyły porządek prawny. Publikujemy wizerunki tych, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem. Każdy kto rozpoznaje mężczyzn, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Stołecznej Policji przy ul. Nowolipie 2. Informacje można przekazywać dzwoniąc na nr tel. 22 603 65 83 od poniedziałku do piątku w godz. 8-21 lub z dyżurnym Komendy Stołecznej Policji na nr tel. 22 603 65 55. Zapewniamy całkowita anonimowość.

- czytamy na stronie internetowej stołecznej policji.

Czytaj też: Planowali Nocną Zmianę 2. Nie tym razem! Esbecja przegrała
 

 

 Źródło: policja.waw.pl,niezalezna.pl

#Sejm #policja #zamieszki przed Sejmem

pb
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo