Lisiewicz odpowiada Lepperowi

Akcja Alternatywna Naszość wyraża poparcie dla zawiadomienia o popełnionym przez nią przestępstwie w czasie manifestacji 9 kwietnia pod ambasadą Federacji Rosyjskiej, złożonego przez Andrz

Akcja Alternatywna Naszość wyraża poparcie dla zawiadomienia o popełnionym przez nią przestępstwie w czasie manifestacji 9 kwietnia pod ambasadą Federacji Rosyjskiej, złożonego przez Andrzeja Leppera, doktora honoris causa Moskiewskiej Państwowej Akademii Precyzyjnej Techniki Chemicznej im. M. Łomonosowa. Doktor Lepper to bohater, który w godzinie próby, w obliczu agresji rusofobów, nie chowa głowy w piasek, niczym hodowane przez niego strusie.

Składamy też niniejszym gratulacje prezydentowi Komorowskiemu i premierowi Tuskowi z okazji pozyskania cennego sojusznika, gdy chodzi o politykę wschodnią. Doniesienie dr. Leppera znakomicie wpisuje się w dotychczasowe działania policji, która po spaleniu kukły Władimira Putina postawiła Filipowi Rdesińskiemu z Akcji Alternatywnej Naszość zarzut "nieostrożnego obchodzenia się z ogniem", nie dając wiary zapewnieniom rusofobów, że Władimir Putin spalił się ze wstydu.

Wyrażamy także podziw dla wymienionych przez dr Leppera obywateli Federacji Rosyjskiej, którzy lepiej od obywateli polskich znają adres siedziby Samoobrony. Wsparcie dla nich ze strony ludu pracującego miast i WSI będzie dobrze służyć polsko-rosyjskiemu pojednaniu.

W ramach pokuty i resocjalizacji członkowie Naszości zobowiązują się niniejszym wesprzeć działania na rzecz eksportu do Rosji polskich buraków, na czele z autorem zawiadomienia o przestępstwie, doktorem Lepperem.

Ubolewamy natomiast, że pod zawiadomieniem brak podpisu Stanisława Łyżwińskiego, najbliższego współpracownika doktora Leppera. Mamy jednak nadzieję, że po szybkim osądzeniu spotkamy się z nim w jednej celi.


Piotr Lisiewicz
Akcja Alternatywna Naszość

 

 Źródło:

Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo