Po wspólnym sylwestrze zagranicą. Schmidt zaprasza do oglądania Petru

Po wtorkowych rozbieżnościach czy to wyjazd służbowy czy prywatny Nowoczesna już uzgodniła wersje ws. wspólnego sylwestra Ryszarda Petru z Joanna Schmidt.

Joanna Schmidt i Ryszard Petru; twitter.com/Schmidt_PL
Po wtorkowych rozbieżnościach czy to wyjazd służbowy czy prywatny Nowoczesna już uzgodniła wersje ws. wspólnego sylwestra Ryszarda Petru z Joanna Schmidt. Petru wrócił do Warszawy i powiedział dziennikarzom, że to jednak wyjazd prywatny. Towarzyszka zagranicznej podróży pisze to samo. - Był to wyjazd prywatny, ale w czasie protestu opozycji niezręczny - napisała Schmidt wiadomość do redakcji Radia Merkury. 

Wiceprzewodnicząca Nowoczesnej Joanna Schmidt wróciła do Poznania i milczy. Wysyła dziennikarzom meile i smsy. 

Na pytania „Super Expressu” posłanka Nowoczesnej odpowiedziała mailem. - Wszystkie pytania dotyczą spraw prywatnych, pozwolę sobie nie udzielić na nie odpowiedzi - napisała Schmidt.

„Super Express” ustalił, że małżeństwo posłanki Nowoczesnej niedawno się rozpadło.

On podejrzewał żonę o romans

- mówi gazecie informator. 

Schmidt karierę polityczną zaczęła robić w 2015 r. W czerwcu 2016 r. Joanna Schmidt złożyła pozew rozwodowy. Sąd ogłosił rozpad małżeństwa 8 września ubiegłego roku bez orzekania o winie. 

Znamienna jest pierwsza po powrocie publiczna aktywność posłanki. W mediach społecznościowych rozpowszechniała ona informacja o wizycie Petru w TVN24. 

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Joanna Schmidt #Ryszard Petru #romans #rozwód #małżeństwo

pk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo