Cztery najważniejsze zmiany

  

Rok 2016 obfitował w zdarzenia i decyzje, dające jednoznacznie korzystny bilans dobrej zmiany. Należy wyróżnić cztery aspekty, w których dokonanie znaczącej korekty było najtrudniejsze i przyniesie doniosłe skutki. Jeden: dzięki programom społecznym do kieszeni Polaków trafiło 40 mld zł, co przywróciło godność ekonomiczną milionom ludzi, o których nikt wcześniej się nie upominał. Dwa: skrupulatna realizacja zobowiązań wyborczych sprawia, że obywatele stali się podmiotem polityki rządu i jego partnerem. To ich wola nadaje kierunek decyzjom polityków. Trzy: wspólnie zaczęliśmy dbać o nasze państwo, zarówno w sensie wspólnoty, jak i jakości aparatu władzy. Cztery: decyzje militarne i polityczne na trwale przesuną Polskę na Zachód i realnie zwiększą nasze bezpieczeństwo oraz międzynarodową pozycję Polski. To był dobry rok!
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts