​Olszewski dał pokaz chamstwa. Najpierw szarpał posła PiS, teraz zaatakował księdza

  

Poseł Platformy Obywatelskiej Paweł Olszewski, ten sam, który szarpał parlamentarzystę Prawa i Sprawiedliwości Marka Suskiego, teraz zaatakował w obrzydliwy sposób księdza Janusza Chyłę. Za co? Olszewskiego rozsierdził wpis duchownego dotyczący kulturalnego zachowania… 

Przed kilkunastoma dniami, podczas obrad Sejmu, doszło do ataku fizycznego na posła Marka Suskiego z Prawa i Sprawiedliwości. Na początku wydawało się, że za atakiem stał Michał Szczerba z klubu PO. Jednak materiał wideo, do którego dotarła TVP Info, rzucił nowe światło na sprawę – okazało się, że chodzi o innego posła PO – Pawła Olszewskiego

Teraz ten sam członek Platformy dał kolejny „popis”. Skłonił go to tego wpis, jaki na Twitterze zamieścił ksiądz Janusz Chyła.

Człowiek kulturalny zachowuje się w sposób właściwy, bez względu na to, czy ktoś widzi czy nie 

– napisał duchowny.

Na Olszewskiego podziałało to jak płachta na byka. Nie wiadomo zresztą, dlaczego – można się jedynie domyślać, że odniósł te słowa do zachowania swoich partyjnych kumpli w Sejmie, którzy grzebali w cudzych rzeczach. W każdym razie odpisał księdzu w sposób skandaliczny.

A jak to się ma do pedofilii w zaciszach zachrystii?

– wypalił Olszewski (pisownia oryginalna).

Ks. Chyła odpowiedział byłemu sekretarzowi stanu w Ministerstwie Rozwoju z godnością i spokojem.

Jeśli Pan Minister wie o takich przypadkach to jest zobowiązany poinformować organy ścigania. Każdy podlega temu samemu prawu. Polityk też 

– odpisał.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Pociąg Moskwa-Nicea zawieszony

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

  

Ministerstwo transportu Rosji poinformowało o zawieszeniu od 4 marca pociągów z Moskwy do Nicei we Francji. We Włoszech, gdzie jest najwięcej w Europie przypadków zarażeń koronawirusem, pociąg zatrzymuje się m.in. w Weronie, Mediolanie i Genui.

Resort zakomunikował, że połączenie kolejowe będzie zawieszone do odwołania, w ramach szerszych środków mających na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa w Rosji.

Oprócz Włoch, pociąg przejeżdża przez Białoruś, Polskę, Czechy, Austrię i Monako. Linia obsługiwana jest przez spółkę podległą Rosyjskim Kolejom Żelaznym (RŻD) i kursuje raz w tygodniu, odjeżdżając z Moskwy w czwartki, a z Nicei w niedziele.

We Włoszech do 14 wzrosła liczba zgonów w wyniku epidemii, a liczba osób zarażonych nowym koronawirusem do 528 - poinformował wcześniej włoski szef Obrony Cywilnej i rządowy komisarz ds. kryzysu, Angelo Borrelli. Na całym świecie koronawirus zabił już ponad 2,7 tys. osób, a liczba potwierdzonych przypadków zarażenia wynosi około 80 tys., w zdecydowanej większości w Chinach. Wirus rozprzestrzenił się w ponad 50 innych krajach.

3 lutego zostało zawieszone połączenie kolejowe między Rosją a Chinami. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts