​Potrzebna roztropność i mądrość

  

Czas świąt Bożego Narodzenia powinien być okresem zadumy i odpoczynku. Swoje postępowanie powinni przemyśleć zarówno ci, którzy z obłędem w oczach protestują przeciwko utracie przywilejów, jak i ci, którzy dzierżą obecnie w swojej dłoni insygnia władzy. Polska jest dziś bowiem rozjeżdżana przez żądne krwi antypolskie gangi (aktywnie wspierane przez obce służby specjalne) zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Dlatego tym, którym dobro naszego kraju leży na sercu, potrzebna jest mądrość i roztropność w podejmowaniu decyzji. Tak, aby nie dawali się sprowokować i wciągać w niepotrzebne, niczemu niesłużące rozgrywki. Każdy popełnia błędy, ale nie każdy potrafi z nich wyciągać wnioski na przyszłość. Oby więc te święta były czasem owocnej refleksji, po którym nastąpi naprawa pomyłek, wypaczeń i niedociągnięć.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts