Ten film wywołał szok wśród internautów na całym świecie. Wideo przedstawia dżihadystę, który własne córki przygotowuje do samobójczego ataku. 7-latka zgodnie z decyzją ojca poszła na komisariat policji w Damaszku. Tam wysadziła się w powietrze....

Dżihadyści są owładnięci tak wielkim fanatyzmem, że nie wahają się poświęcić własne dzieci. Pokazał to Syryjczyk należący do tzw. Państwa Islamskiego.

Na Facebooku opublikował wstrząsające nagranie. Mężczyzna tłumaczy swoim córkom 7-letniej Islam i dwa lata starszej Fatimie, jak należy przeprowadzić zamach poświęcając własne życie. Obie dziewczynki wykrzykują w tym czasie "Allah Akbar". Na zakończenie z córkami żegna się matka. Gdy zostaje zapytana, dlaczego zgadza się na śmierć własnych dzieci, stwierdza, że każdy muzułmanin powinien brać udział w dźihadzie.

Koniec tej historii jest druzgocący: 7-latka, w dniu, w którym nagrano wideo, poszła na komisariat w Damaszku. Poprosiła o możliwość skorzystania z toalety. Gdy do niej weszła, zdetonowała ładunek. Islam zginęła na miejscu.

Poniżej wideo: