Islamista dał małej córce bombę i wysłał na śmierć! Przerażający FILM

  

Ten film wywołał szok wśród internautów na całym świecie. Wideo przedstawia dżihadystę, który własne córki przygotowuje do samobójczego ataku. 7-latka zgodnie z decyzją ojca poszła na komisariat policji w Damaszku. Tam wysadziła się w powietrze....

Dżihadyści są owładnięci tak wielkim fanatyzmem, że nie wahają się poświęcić własne dzieci. Pokazał to Syryjczyk należący do tzw. Państwa Islamskiego.

Na Facebooku opublikował wstrząsające nagranie. Mężczyzna tłumaczy swoim córkom 7-letniej Islam i dwa lata starszej Fatimie, jak należy przeprowadzić zamach poświęcając własne życie. Obie dziewczynki wykrzykują w tym czasie "Allah Akbar". Na zakończenie z córkami żegna się matka. Gdy zostaje zapytana, dlaczego zgadza się na śmierć własnych dzieci, stwierdza, że każdy muzułmanin powinien brać udział w dźihadzie.

Koniec tej historii jest druzgocący: 7-latka, w dniu, w którym nagrano wideo, poszła na komisariat w Damaszku. Poprosiła o możliwość skorzystania z toalety. Gdy do niej weszła, zdetonowała ładunek. Islam zginęła na miejscu.

Poniżej wideo:

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: fakt.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

Litwin chciał uprowadzić 6-letnią dziewczynkę. Grozi mu do pięciu lat więzienia

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com /Creative Commons CC0/falco

  

Sąd w Łodzi aresztował dzisiaj na trzy miesiące 65-letniego obywatela Litwy, któremu prokuratura postawiła zarzut usiłowania pozbawienia wolności 6-letniej dziewczynki. Mężczyźnie grozi do pięciu lat więzienia.

O decyzji sądu poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania.

Jak wyjaśnił prokurator, do zdarzenia doszło w ostatni dzień stycznia br. na dworcu PKS Łódź-Fabryczna, ok. godz. 11. Sześcioletnia dziewczynka i jej matka, mieszkające poza Łodzią, zamierzały pojechać do domu. Uwagę obecnych tam osób zwrócił starszy mężczyzna, który obserwował kobietę z dzieckiem, zaczepiał także jej córkę.

"W pewnym momencie kobieta oddaliła się na chwilę, pozostawiając dziewczynkę na ławce. Poszła w kierunku rozkładu jazdy, aby sprawdzić możliwe połączenia. Wówczas obserwujący dziecko mężczyzna podszedł do niego, chwycił je za rękę i energicznie próbował się z nim oddalić"

- wyjaśnił Kopania.

Dziewczynka zaczęła krzyczeć, wówczas matka pobiegła w stronę mężczyzny. Sześciolatka zdołała się wyrwać.

Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Policja ustaliła tożsamość napastnika, który został zatrzymany.

W piątek w Prokuraturze Łódź-Śródmieście 65-letniemu obywatelowi Litwy przedstawiono zarzut usiłowania pozbawienia wolności 6-letniej dziewczynki oraz skierowano do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie.

Jak poinformował rzecznik, podejrzany nie przyznał się do zarzutu. "Złożył wyjaśnienia w których nie potrafił logicznie wytłumaczyć swojego postępowania. Twierdzi, że jego matka, z którą rzekomo był na dworcu, zauważyła kobietę i dziewczynkę, kazała mu do nich podejść, żeby z nimi pożartować" - wyjaśnił prokurator. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, pap


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts