Poseł .N cieszy się, bo dostała pizzę

  

W polityczny spór wmieszała się jedna z pizzerii. Poseł Nowoczesnej Joanna Scheurign-Wielgus pochwaliła się tym na Twitterze. „Uuuuu zdaje się że kolejna firma chce sprawdzić czy warto się angażować w takie gierki. Gratuluję pomysłu” – skomentowała „Żelazna logika” na Facebooku.

Posłowie opozycji urządzili w piątek w sejmie hucpę. Zablokowali mównicę na Sali Plenarnej chcąc uniemożliwić pracę parlamentarzystów. Następnie okazało się, że ten spontaniczny protest był wcześniej zaplanowany.
 
Blokada pracy parlamentu, okupacja mównicy sejmowej, tłumy protestujących obrońców demokracji to - według posłów opozycji - spontaniczna akcja. Okazało się, że przygotowana była przynajmniej kilka dni wcześniej. A tyle było krzyku o tym, że "ludzie wstali z kanapy i przyszli pod sejm".

Pod sejmem protestujących "ratowała" pizzeria Da Grasso z Ochoty. Pochwaliła się tym w mediach społecznościowych poseł Nowoczesnej.
Internauci komentowali decyzję pizzeri:Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Gafa Joe Bidena. Internautom nie spodobało się poparcie kandydata Demokratów dla osób „trans”

/ By Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America - Joe Biden, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=81734796

  

Kampania prezydencka w USA nabiera tempa. Kandydat Demokratów Joe Biden poparł „równość” osób transpłciowych. „To jak wrzucenie kobiet pod autobus” – odpowiedział mu jeden z internautów.

Joe Biden napisał na Twitterze:

„Równość osób transpłciowych jest kwestią praw obywatelskich naszych czasów. Nie ma miejsca na kompromis, jeśli chodzi o podstawowe prawa człowieka. Wyjaśnijmy: równość transpłciowa jest kwestią praw obywatelskich naszych czasów”.

Jego wpis wywołał ognistą debatę i prawdziwą lawinę komentarzy. Większość z internautów zadaje pytanie w czym ta równość miałaby się przejawiać.

Jedną z osób która zabrała głos w tej Twitterowej debacie był James Shupe, były działacz transpłciowy, pierwszy prawnie „bezpłciowy” człowiek w Ameryce, który od tego czasu odzyskał swoją „płeć męską”. Przedstawił on krótką litanię na temat katastrofalnego wpływu, jaki transpłciowość wywarła na społeczeństwo, a zwłaszcza na kobiety i dziewczęta.

„Mężczyźni w łazienkach dla kobiet z małymi dziewczynkami. Mężczyźni zdobywający pierwsze miejsce w sporcie kobiecym. Mężczyźni w schroniskach dla bezdomnych kobiet. Agresywni samcy  umieszczani w więzieniach dla kobiet w oparciu o „uczucia” bycia kobietą ”

- napisał na Twitterze Shupe.

„A Biden nazywa to kwestią praw obywatelskich naszych czasów. Czy kobiety się zgadzają? ”

- zapytał.

Komentarz Bidena nastąpił wkrótce po tym, jak setki tysięcy osób maszerowały w Waszyngtonie na dorocznym Marszu dla Życia, domagając się prawa do życia dla nienarodzonych dzieci, które miały zostać poddane aborcji. Zwolennicy obrony życia w przeciwieństwie do Bidena twierdzą, że prawo do życia jest największym obecnie problemem praw człowieka i podstawą wszystkich innych praw.

[polecam:https://niezalezna.pl/307666-nienarodzone-dzieci-nigdy-nie-mialy-silniejszego-obroncy-w-bialym-domu-trump-przechodzi-do-historii]

Katy Faust, działaczka na rzecz praw dziecka, założycielka Them Before Us odpowiedziała Bidenowi:

„Wyjaśnijmy, że prawa dzieci do ich matki i ojca są kwestią praw obywatelskich naszych czasów”. „Nie bronienie tego podstawowego prawa człowieka [równa się] „utowarowieniu” dzieci i dawaniu ich każdemu dorosłemu z pieniędzmi. Czy nie toczyliśmy wojny domowej, aby zakończyć tę praktykę?”

- dodała.

„Właśnie straciłeś mój głos. Jeśli wszyscy Demokraci nalegają na poświęcenie ochrony kobiet i dziewcząt, na rzecz działaczy trans, przegrają i powinni przegrać"

-  napisała na Twitterze Tara.

„Niech będzie jasne: chcesz, aby mężczyźni, którzy „czują się jak kobiety”, mogli dzielić szatnię z kobietami i dziewczętami”

- napisała na Twitterze panna S.

„Chcesz odebrać kobietom prawa oparte na płci, ponieważ poprawia to samopoczucie mężczyzn trans. Postawmy sprawę jasno: nie dbasz o bezpieczeństwo kobiet. A co z podstawowymi prawami człowieka kobiet nienależących do trans (prawdziwych kobiet)?”

- zapytała Maggie Sandison.

„Czy nie mamy już prawa do ochrony naszych praw? Czy w jakiś sposób staliśmy się podgatunkiem? Pan rzuca kobiety pod autobus, panie Biden”

- napisał Truthseeker.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: lifesitenews.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts