Poseł .N cieszy się, bo dostała pizzę

W polityczny spór wmieszała się jedna z pizzerii. Poseł Nowoczesnej Joanna Scheurign-Wielgus pochwaliła się tym na Twitterze.

twitter.com/JoankaSW
W polityczny spór wmieszała się jedna z pizzerii. Poseł Nowoczesnej Joanna Scheurign-Wielgus pochwaliła się tym na Twitterze. „Uuuuu zdaje się że kolejna firma chce sprawdzić czy warto się angażować w takie gierki. Gratuluję pomysłu” – skomentowała „Żelazna logika” na Facebooku.

Posłowie opozycji urządzili w piątek w sejmie hucpę. Zablokowali mównicę na Sali Plenarnej chcąc uniemożliwić pracę parlamentarzystów. Następnie okazało się, że ten spontaniczny protest był wcześniej zaplanowany.
 
Blokada pracy parlamentu, okupacja mównicy sejmowej, tłumy protestujących obrońców demokracji to - według posłów opozycji - spontaniczna akcja. Okazało się, że przygotowana była przynajmniej kilka dni wcześniej. A tyle było krzyku o tym, że "ludzie wstali z kanapy i przyszli pod sejm".

Pod sejmem protestujących "ratowała" pizzeria Da Grasso z Ochoty. Pochwaliła się tym w mediach społecznościowych poseł Nowoczesnej.
Internauci komentowali decyzję pizzeri: 

 Źródło: niezalezna.pl

#Nowoczesna #KOD #Da Grasso #pizza

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo