Nie było rannych to trzeba było ich stworzyć. Potem należy nakręcić spot partyjny

  

Platforma Obywatelska opublikowała spot, w którym widać leżącego mężczyznę podczas piątkowych manifestacji wokół sejmu. Scena jest tak zmontowana, aby pokazać jak brutalna władza rządzi teraz Polską. Wygląda na nieprzytomnego. Jednak kilka klatek wcześniej wycięto. Dopiero tam widać jak mężczyzna kładzie się na ulicy. Czy możliwe jest, aby "demonstrant - aktor" już wtedy wiedział, że zagra następnego dnia w partyjnym spocie?

Pretekstem piątkowych demonstracji miały być zmiany zasad pracy dziennikarzy w parlamencie. Zablokowano i mównicę i drogi wyjazdowe z sejmu. Swoje trzy grosze dołożyli również niektórzy dziennikarze, którzy rzekomo bronią wolności słowa. 

Cały spot Platformy ma budzić grozę. Zaczyna się od napisu "kolejny polski grudzień". Kojarzy się jednoznacznie... 

SPOT PO (proszę zwrócić uwagę na 28-29 sek.)A tak ta scena wygląda w oryginale:Na szczegóły spotu Platformy Obywatelskiej zwrócił uwagę dziennikarz TVP Info Michał Rachoń.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Strzelanina w Waszyngtonie

/ twitter.com/chriscollison

  

Jedna osoba zginęła a pięć zostało rannych w wyniku strzelaniny na ulicach Waszyngtonu, która miała miejsce w czwartek ok. godz. 22:00 czasu lokalnego - podał Reuters, powołując się na miejscową policję.

Na razie nie wiadomo, ile osób wszczęło strzelaninę i czy jej sprawca lub sprawcy zostali schwytani. Wcześniej lokalne telewizje informowały, że strzelać zaczęło kilku napastników, przeciwko którym policja wszczęła "zmasowaną" akcję.

Strzelanina miała miejsce w dzielnicy Columbia Heights, na skrzyżowaniu ulicy 14. i Columbia Road, ok. 3 km od Białego Domu.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl