Układ rolnika i sędziego

  

Kiedy przed sejmową komisją śledczą toczy się serial „układu gdańskiego”, afery Amber Gold, na jaw wychodzą fakty z południa Polski, gdzie grupa sędziów uczyniła sobie stałe i bardzo intratne źródło dochodu z lewych zleceń i korupcji.

Zlecenie od sądu otrzymał np. pewien rolnik spod Krakowa, który firmę założył trzy dni przed jego otrzymaniem. W gigantycznej aferze w Sądzie Apelacyjnym w Krakowie jest wszystko to (a nawet więcej), o czego istnieniu od lat informowały media „oszołomów i wariatów” z „Gazetą Polską” na czele: ukradzione miliony złotych, układ towarzysko-rodzinno-biznesowy, sędziowie, biznesmeni, a nawet rolnik. Jest też potwierdzenie tego, że polskie sądownictwo to w dużej mierze przeżarta korupcją, zgniła machina. Ile takich „układów” w skali całego kraju czeka jeszcze na rozbicie?
 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts