Gdzie są taśmy z Sowy?

  

Proces w sprawie afery taśmowej zmierza ku końcowi. Jednak cały czas nie znamy odpowiedzi na kluczowe pytanie: co stało się z dziesiątkami, może setkami nagrań rozmów z restauracji Sowa i Przyjaciele oraz saloniku Amber Room.

Temat ten już od dawna nie rozpala opinii publicznej ani dziennikarzy. Tymczasem pliki mogące kompromitować wpływowych biznesmenów i ludzi związanych z PO na pewno istnieją. Sprawa jest poważna, bo niektórzy z tych, których rozmowy zostały nagrane, cały czas mają wpływy, pieniądze i dostęp do istotnej dla RP wiedzy. A jeśli nawet odeszli z ważnych stanowisk po przegranych przez PO-PSL wyborach, to posiadane przez nich informacje dla niektórych mogą mieć ogromną wartość. Faktycznie jednak ustalenie, co się stało z taśmami z warszawskich restauracji i w czyim są posiadaniu, to trochę mission impossible.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts