Zamroczyło ich? W rocznicę 13 grudnia posłowie Platformy.... śpiewają "Sto lat". Dla Wałęsy

- Za krzywdy i zniszczone szanse, władze PiS trzeba rozliczyć - powiedział na posiedzeniu klubu PO Lech Wałęsa. W rocznicę wprowadzenia stanu wojennego odbyło się posiedzenie klubu Platfo

twitter.com/ArkadiuszMyrcha
- Za krzywdy i zniszczone szanse, władze PiS trzeba rozliczyć - powiedział na posiedzeniu klubu PO Lech Wałęsa. W rocznicę wprowadzenia stanu wojennego odbyło się posiedzenie klubu Platformy Obywatelskiej. Jego gościem specjalnym Grzegorz Schetyna niespodziewanie zrobił byłego prezydenta. 

Po spotkaniu z TW Bolkiem politycy PO pójdą 13 grudnia w marszu KOD. Grzegorz Schetyna zapowiedział, że "o 16:30 cały Klub PO będzie pod KC. Do zobaczenia :)”. Zbiorą się pod siedzibą Komitetu Centralnego Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.

Lech Wałęsa mówił o 13 grudnia. 

- To były straszne czasy. Wyciągnijmy dziś wnioski, gdy cierpi polski dorobek - powiedział były prezydent. 


Następnie płynnie przeszedł do czasów aktualnych. 

Odcięto nam głowę w Katyniu, potem czasy komunistyczne (...) i to teraz się wszystko mści. Musimy improwizować, emocje na bok odłożyć i zastanawiać się jak to naprawiać, jak budować zgodę z tymi co się da, z niektórymi szczególnie z chorymi ludźmi się da się budować zgody - powiedział Wałęsa. 


Na koniec Platforma Obywatelska odśpiewała gromkie sto lat dla Lecha Wałęsy.

 


Źródło: niezalezna.pl

#Lech Wałęsa #posiedzenie klubu PO #Platforma Obywatelska #stan wojenny #13 grudnia #PiS

pk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo