​Pobił syna, bo nie tak odrabiał lekcję

Zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad 10-letni synem oraz żoną usłyszał wczoraj 54-letni mieszkaniec Lublina.

policja.pl
Zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad 10-letni synem oraz żoną usłyszał wczoraj 54-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyźnie nie podobał się sposób odrabiania lekcji przez syna. 

Kobieta zatelefonowała na Policję informując, że jej mąż bije 10-letniego syna. Mężczyźnie nie podobał się sposób odrabiania lekcji przez chłopca. Słysząc, że zostali wezwani policjanci wyszedł z domu przed ich przybyciem. 

Policjanci widząc, że 10-latek posiada ślady bicia przewieźli go z matką do szpitala. Została także założona niebieska karta. Po obserwacji 10-latek opuścił szpital. Posiadał zasinienia i zaczerwienienia na ciele. 

Następnego dnia rano policjanci zatrzymali mężczyznę. 54-latek usłyszał zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad żoną i dzieckiem. 

Wczoraj prokurator zdecydował, o dozorze policji. Mężczyzna musi się dwa razy dziennie stawiać na komisariat. Za znęcanie nad rodziną grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

#Lublin #policja #pobicie #odrabianie lekcji

plk
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo