Egzamin dla przyszłych podoficerów w Zegrzu

  

W dniach 7-8 grudnia br. w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu odbył się egzamin po okresie kształcenia ogólnego dla kandydatów na podoficerów.

Egzamin składał się z czterech etapów: teoretycznego (testu), metodyki prowadzenia zajęć z taktyki, szkolenia ogniowego i regulaminów oraz praktycznego – informuje oficjalny portal CSŁiI.

Część teoretyczna została przeprowadzona w formie testu, który zawierał pytania z przedmiotów, realizowanych w trakcie trwania kursu. Z części praktycznej egzaminowani mieli m.in. wykonywanie zbiórek, występowanie i wstępowanie do szyku, zasady celowania, pokonywanie terenu i przyjmowanie postawy strzeleckiej czy też udzielanie pierwszej pomocy.

Przyszli podoficerowie dobrze poradzili sobie podczas egzaminu. Przed nimi jeszcze dwumiesięczne szkolenie specjalistyczne, a po zdaniu egzaminu końcowego na podoficera i objęciu obowiązków na stanowiskach będą pełnoprawnymi podoficerami – podaje Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu. 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: CSŁiI
Tagi

Wczytuję komentarze...

Ogólny spadek sprzedaży tygodników. "Gazeta Polska" jedynym tytułem ze wzrostem!

zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com/DieElchin

  

Sprzedaż tygodników opinii drastycznie spada. Jeżeli chodzi o ostatnie miesiące, to jedynym tygodnikiem opinii, który wzrost sprzedaży w maju bieżącego roku, w porównaniu do kwietnia, jest "Gazeta Polska" - podają Wirtualne Media.

Według tabeli opublikowanej na wirtualnemedia.pl, która porównuje sprzedaż tygodników w kwietniu i maju tego roku, prawie wszystkie tytuły zaliczyły ogromny spadek.

Najwięcej czytelników straciły: "Gość Niedzielny" (-11,9 proc.), "Sieci" (-11,66 proc.) i "Wprost (-11,1 proc.).

Okazuje się, że jedynym tygodnikiem opinii, który zaliczył wzrost, jest "Gazeta Polska".

W maju br. w porównaniu do kwietnia br. jedyny wzrost średniej sprzedaży ogółem wśród tygodników opinii osiągnęła „Gazeta Polska” (Niezależne Wydawnictwo Polskie), której wynik zwiększył się o 2,54 proc.

- czytamy na wirtualnemedia.pl.


Przypominamy, że od dziś (17.07) dostępny jest w kioskach nowy numer tygodnika "Gazeta Polska". Znaleźć w nim można obszerny artykuł o tym, w jaki sposób Sąd Apelacyjny w Warszawie uzasadnił swoją decyzję o pozostawieniu 5-latki i 3-latka nie przy ojcu, lecz przy matce, która pozostaje na co dzień w bliskich kontaktach z transseksualistą.

„Zważywszy na wiek małoletnich, trudno przypuszczać, by problem identyfikacji płciowej przyjaciela ich matki budził ich szczególne zainteresowanie” – ocenił w bulwersującym wyroku sąd.

[polecam:https://niezalezna.pl/280174-w-najnowszym-numerze-gazety-polskiej-wedlug-polskich-sedziow-kontakt-z-transseksualista-jest-korzystny-dla-dziecka]

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: wirtualnemedia.pl, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl