Zapraszamy na otwarte spotkania z Maciejem Maroszem w Chicago i w okolicy Nowego Jorku, współautorem książek (wraz z Dorotą Kanią i Jerzym Targalskim) z serii „Resortowe Dzieci”, publicystą „Gazety Polskiej”.

Maciej Marosz przedstawi najnowszy tom z serii „Resortowe Dzieci”, „Politycy”, który opisuje powiązania pierwszoplanowych postaci polskiej polityki z komunistycznymi służbami. Książka będzie do nabycia. Spotkania będzie również okazją do dyskusji o sytuacji politycznej w Polsce, a szczególnie o najistotniejszym obecnie sporze toczącym się wokół Trybunału Konstytucyjnego i o roli prawników w tym konflikcie. Zapowiada się interesująca dyskusja, gdyż poprzedzi ona kolejne, przyszłoroczne wydanie „Resortowych Dzieci”, które będzie dotyczyć sądownictwa.

Kluby Gazety Polskiej New York i New Jersey zapraszają na spotkanie w piątek, 9 grudnia, o godz. 7:30 pm (19:30), w sanktuarium Jana Pawła II (parafia Matki Bożej Różańcowej), 6 Wall St., w Passaic, NJ 07055, w dolnej sali.

Klub Gazety Polskiej Chicago-Illinois zaprasza na spotkanie w sobotę, 10 grudnia, o godz. 8:00 pm, (bezpośrednio po mszy św. za Ojczyznę), w kościele św. Ferdynanda, 3101 N. Mason Ave, Chicago, IL 60634.