Pudzian kontra Popek. Nokaut w 80 sekund

  

Mariusz Pudzianowski nie miał większych problemów z pokonaniem Pawła „Popka” Mikołajuwa podczas gali KSW 37 w Krakowie. Pojedynek, który odbył się wczoraj wieczorem, trwał zaledwie 80 sekund i zakończył się nokautem technicznym. 

Wydarzenie było szeroko reklamowane jako hit krakowskiej gali KSW. Nikt nie spodziewał się chyba jednak tak szybkiego zakończenia pojedynku.

To Popek ruszył do przodu pierwszy, udało mu się nawet posłać na deski Pudziana, ale raper nie poszedł za ciosem. Rozwścieczony Pudzianowski silnym ciosem posłał przeciwnika na deski i zaczął okładać go pięściami. Starcie trwało zaledwie 80 sekund. Dziennikarze prowadzący transmisję online zdążyli zaledwie wpisać jedno zdanie i było już po walce. 

Paweł Mikołajuw powrócił do MMA do ośmioletniej przerwie. Lider zespołu Gang Albanii schodził do szatni żegnany gwizdami kibiców. 

Starcie Pudzian - Popek i wynik walki wywołał żywą dyskusję w sieci.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter.com,sportowefakty.wp.pl,niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...


Kolejne przypadki zakażenia w szpitalu

/ pixabay.com

  

- Kolejne dwa przypadki koronawirusa stwierdzono w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy. Testy potwierdziły zakażenie u pracownika administracji i pacjenta — poinformowała rzecznik prasowa placówki Kamila Wiecińska.

Łącznie zakażonych zostało 20 osób ze szpitala - jeden pacjent i 19 pracowników Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej, Oddziału Neurochirurgii, Oddziału Neurologii, Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz administracji.

Po stwierdzeniu w ostatni weekend zakażenia czterech osób z personelu Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej zdecydowano o przebadaniu wszystkich pracowników, pacjentek i noworodków. Na razie znana jest większość wyników personelu, pozostałe próbki są w trakcie badań.

Klinika wstrzymała wszystkie wypisy do domu. Decyzja w tej sprawie zostanie podjęta po otrzymaniu kompletu wyników badań.

Rzecznik szpitala Kamila Wiecińska zaznaczyła, że w przypadku pacjentek, które zgłoszą się w zaawansowanej fazie porodu, poród zostanie odebrany w klinice w wyodrębnionym miejscu, wykluczającym kontakt z osobami pozostającymi pod obserwacją. Pacjentki, które zgłoszą się do Izby Przyjęć Położniczej we wcześniejszej fazie porodu, kierowane będą do innych placówek.

Przed tygodniem wstrzymano przyjęcia na oddział intensywnej terapii szpitala.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts