„Między kamieniem a strzechą”… czyli papuaska historia ocalenia to rzecz o jednym z najbardziej tajemniczych i nieznanych zakątków naszego globu – o Papui Nowej Gwinei. Dla białego dostać się w sam środek interioru egzotycznej wyspy, słynnej głównie z ludożerczych plemion, jest praktycznie czynnością awykonalną. Bo niby czym? Bo niby jak? W tej części Papui nie ma praktycznie żadnej turystycznej infrastruktury. Brak dróg, brak transportu, brak miejsc do spania. Na północy wyspy, przy rzece Sepik, może i jeszcze coś się znajdzie. Tam tak. Ale tutaj, w górach, w samym środku buszu? Nic. Wykluczone.

Stefan Czerniecki – reporter-eksplorator znów miał jednak szczęście. Poznał dwóch wybitnych ludzi. Ojców Michalitów. Misjonarzy żyjących wśród Papuasów od kilkudziesięciu już lat. To oni pokazali Czernieckiemu tę ziemię. To oni go przez nią przeprowadzili. I właśnie – jak zaznacza sam podróżnik – gros historii, opowiadanych podczas tego stand-up’u, to będą historie właśnie tejże dwójki. Zupełnie niewiarygodne i zdumiewające.

A gdy dodamy do tego jeszcze kilka przygód, w których żywioł niejako przy okazji wpadł Stefan, powstanie nam to, na co trzeba się przygotować, wybierając się to „papuaskie show”

Zapraszamy na stand-up Stefana Czernieckiego. Będzie wiele filmów z egzotycznego interioru dziewiczej wyspy, będą zdjęcia, będzie prawdziwa papuaska muzyka. No i będzie nieco historii. Dość tajemniczych i niewiarygodnych. :)
Prosto od michalickich misjonarzy. :)
No i wreszcie: będzie o dobrym Bogu. Czego On tam nam nie wyczyniał! :)

Po występie będzie możliwość zakupu u Czernieckiego jego książek w promocyjnych cenach. W tym także tej zupełnie świeżutkiej, która na rynku jest zaledwie od kliku tygodni.
 
Klub Hybrydy, Warszawa, ul. Złota 7/9
30 listopada (środa), godz. 18.00

TRANSMISJA NA ŻYWO: