Prezentujemy kolejny film pokazujący, jak władza traktuje tych, którzy chcieliby w rok po katastrofie smoleńskiej uczcić prezydenta. Na nagraniu widać, jak uzbrojeni po zęby policjanci brutalnie obchodzą się z posiadającymi immunitet posłami PiS, którzy stawiali przed Pałacem znicze przekazane im od ludzi zebranych na Krakowskim Przedmieściu. Dodajmy, że "zwykli" ludzie nie mogli sami postawić znicza przed Pałacem Prezydenckim, gdyż Bronisław Komorowski odgrodził się ze strachu barierkami i kordonami setek policjantów.

Takich obrazków nie zobaczycie Państwo w reżimowych mediach, które od dwóch dni piszą i mówią przede wszystkim o nienawistnym zachowaniu Jarosława Kaczyńskiego i jego zwolenników...

Polecamy także oświadczenie posła Zbigniewa Girzyńskiego w sprawie chamskiego zachowania policji.

Pod filmem pokazującym arogancję policjantów wobec posłów, którzy mają legitymacje zapewniające im wstęp do wszystkich instytucji publicznych w Polsce, prezentujemy nagranie Solidarnych 2010 i Radia Wnet pokazujące pobicie Michała Stróżyka - dziennikarza "Gazety Polskiej" i szefa Trójmiejskich Klubów "GP".