Ważna zmiana w zarządzie SG WP

  

Szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego gen. Mieczysław Gocuł przyjął dziś meldunek od płk Jarosława Stecia o objęciu obowiązków szefa Zarządu Planowania Rzeczowego P8 SG WP.

Na podstawie decyzji z 17 listopada 2016 r. Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz zwolnił płk Jarosława Stecia z dotychczas zajmowanego stanowiska zastępcy dyrektora Departamentu Budżetowego i z dniem 18 listopada br. wyznaczył na stanowisko szefa Zarządu Planowania Rzeczowego P8 Sztabu Generalnego WP – czytamy na portalu SG WP.

Silna pozycja Sztabu Generalnego Wojska Polskiego wypracowana jest przez odpowiednio przygotowane zespoły ludzkie, przez ich umiejętności, kompetencje i codzienne zaangażowanie. Dziś wraca do nas pułkownik Steć, aby kierować takim zwartym zespołem – zaznaczył gen. Gocuł.

 

W swoim wystąpieniu szef Sztabu Generalnego WP zaznaczył, że po blisko trzech latach służby w Departamencie Budżetowym, pułkownik Steć wraca do instytucji, w której już pełnił służbę.

Wraca wyposażony w szersze spojrzenie na stojące przed Sztabem Generalnym WP wyzwania. To niewątpliwie wartość dodana – podkreślił szef Sztabu Generalnego. 


Pułkownik Jarosław Steć zastąpił na stanowisku szefa Zarządu Planowania Rzeczowego P8 SG WP płk Krzysztofa Zielskiego. 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: MON,SG WP,niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Sasin: chcemy zawalczyć o zwycięstwo

Jacek Sasin / TVP Info/printscreen

  

Chcemy bardzo poważnie zawalczyć o zwycięstwo w nadchodzących wyborach – powiedział wicepremier Jacek Sasin w Lublinie podczas prezentacji bilbordu kampanijnego PiS. Sasin będzie liderem listy kandydatów PiS do Sejmu w okręgu chełmskim- nr 7.

PiS oficjalne zainaugurowało w województwie lubelskim zbiórkę podpisów poparcia dla list kandydatów.

Sasin stwierdził, że listy PiS są „niezwykle mocne”.

„One pokazują, że my chcemy w tych wyborach bardzo poważnie zwalczyć o zwycięstwo. To nie są listy, na których są przypadkowe osoby. To są bardzo mocne listy, na których są zarówno dotychczasowi parlamentarzyści, osoby znane, ale są to też listy bardzo mocne lokalnymi liderami, na tych listach jest bardzo wielu samorządowców”

– powiedział Sasin.

„Wszyscy, jak tu stoimy, chcemy przez te następne cztery lata bardzo mocno pracować dla tego regionu, pracować dla Lubelszczyzny, ponieważ ta ziemia wymaga szczególnego zainteresowania dzisiaj posłów, senatorów, ale również rządu i ministrów” – podkreślił wicepremier, który będzie liderem listy kandydatów PiS do Sejmu w okręgu nr 7.

Jak dodał, Lubelszczyzna jest tym regionem Polski, który „nie rozwinął się tak dobrze przez ostatnie 23 lata, jak inne regiony” Polski i potrzeba tutaj wielkich inwestycji, tworzenia dobrych miejsc pracy, rozwoju infrastruktury drogowej, ale też sportowej, inwestycji służących rozwoju kultury, „usuwania barier dla rozwoju tego regionu”.

„Chcemy pokazać, że Lubelszczyzna jest dzisiaj oczkiem w głowie rządu PiS”

– zaznaczył Sasin.

Liderem listy kandydatów do sejmu w okręgu lubelskim nr 6 jest poseł, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Sylwester Tułajew. „W 2015 roku zwyciężyliśmy, bo byliśmy zjednoczeni, bo mieliśmy program, bo byliśmy zdeterminowani, aby naprawiać Polskę. Dzisiaj również stanowimy piękną biało-czerwoną drużynę, mamy program, jesteśmy zdeterminowani, aby dalej dbać o sprawy Polski, o sprawy Polek i Polaków. Jesteśmy wiarygodni i to nas wyróżnia – to co obiecujemy, to realizujemy” – powiedział Tułajew.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl