Rihanna zagra u Luca Bessona. ZWIASTUN

Światową premierę najnowszego filmu Luca Bessona zaplanowano na 20 lipca 2017 roku.

mat.pras.
Światową premierę najnowszego filmu Luca Bessona zaplanowano na 20 lipca 2017 roku. Superprodukcja „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” już jest porównywana do takich kinowych hitów jak "Gwiezdne wojny", "Strażnicy galaktyki" czy jeden z największych tytułów Bessona - "Piąty element". Twórcy poinformowali, że obraz wzbogaci występ gwiazdy muzyki POP, Rihanny.

Wciąż nie wiadomo, w kogo dokładnie wcieli się popularna RiRi. Rąbka tajemnicy nie uchyla nawet partnerujący artystce, Dane DeHaan. 

Nie zdołacie się niczego domyślić. Wątek Rihanny jest kompletnie szalony i niesamowity. Pracowałem z nią w pierwszych dwóch tygodniach zdjęć. Gdybym opowiedział, co wtedy nakręciliśmy, zbieralibyście szczęki z podłogi. Aż sam sobie zazdroszczę!

– ekscytuje się odtwórca tytułowej roli w „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”.

Nowe dzieło autora „Piątego elementu”, „Leona Zawodowca” i „Lucy”, to wysokobudżetowa (kosztująca 180 milionów dolarów) adaptacja bestselerowego komiksu Pierre’a Christina i Jean-Claude’a Mezieresa. W obsadzie filmu zobaczymy sławy ze świata kina, muzyki i modelingu. Obok Dane DeHaana i Rihannay o dobrą rozrywkę widzów zadbają, m.in.: Cara Delevingne, Rutger Hauer, Herbie Hancock, Ethan Hawke, John Goodman i Clive Owen. Humor „Strażników Galaktyki”, rozmach „Gwiezdnych Wojen” i wizjonerstwo „Piątego Elementu” – to będzie jedno z największych filmowych wydarzeń 2017 roku. Światową premierę filmu przewidziano na 20 lipca 2017 roku.


(mat.pras.)

Bohaterowie superprodukcji Luca Bessona – Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

ZOBACZ ZWIASTUN:


 

 Źródło: niezalezna.pl,Kino Świat

 

#Rihanna #Piąty element #Luc Besson #Valerian i Miasto Tysiąca Planet

MJ
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo