Trening sztabowy Tabor-16

  

W dniach 21-22 listopada br. w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu odbył się trening sztabowy Tabor 2016.

Jak czytamy na portalu CSŁiI, głównym problemem taktyczno-organizacyjnym treningu było wypracowanie rozkazu bojowego Komendanta Centrum w sprawie przemieszczenia CSŁiI do nowego rejonu realizacji zadań. Zagadnieniami szkoleniowymi tego ważnego ćwiczenia było planowanie przemieszczenia sił i środków Centrów do nowego rejonu w zakresie organizacyjnym oraz szkolenia w nowym rejonie.

Trening był przedsięwzięciem szkoleniowym, kontynuującym problematykę z zakresu treningu sztabowego Tabor-15 oraz ćwiczenia przygotowawczego pt. „Przygotowania GR-P do wykonywania zadań podczas przemieszczania Centrum do nowego rejonu” – czytamy na portalu. 

 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: MON,cslii
Tagi

Wczytuję komentarze...

"Pokazać, że rodzina jest siłą naszego państwa". Zobacz naszą relację z Białegostoku! WIDEO

/ Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

W niedzielę ulicami Białegostoku przeszedł Marsz w Obronie Rodziny, w którym udział wzięło wiele osób broniących fundamentalnych zasad. Jak tłumaczy jego organizatorka, Anna Kamińska, ten marsz miał pokazać, że "nie zgadzamy się z profanowaniem naszych uczuć religijnych. - Nie zgadzamy się na to, aby Czarnej Madonnie wkładać koronę tęczową - dodała. Zobaczcie nasza relację!

Marsz w Obronie Rodziny wyruszył 21 lipca o godz. 13.30 spod pomnika św. Jana Pawła II przy białostockiej archikatedrze – bazylice Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jego organizatorka Anna Kamińska mówiła, że "nie pozwolimy na profanację naszych wartości".

[polecam:https://niezalezna.pl/280823-marsz-w-obronie-rodziny-przeszedl-ulicami-bialegostoku-spokoj-radosc-wartosci-zdjecia]

W odróżnieniu od sobotnich wydarzeń, niedzielny marsz odbył się spokojnie i ulicami przeszli liczni jego uczestnicy, w tym rodziny z dziećmi. "Cenne jest, że odbył się marsz, że ludzie się nie przestraszyli konieczności obrony rodziny, stawienia czoła narastającej fali totalitarnej ideologii" - dodał publicysta Adrian Stankowski.

Jak tłumaczy Anna Kamińska, marsz odbył się w niedzielę ponieważ jego uczestnicy chcieli przejść ulicami miasta w ciszy, skupieniu i modlitwie, natomiast w sobotę "było bardzo niebezpiecznie".

W innych miastach wojewódzkich również były organizowane marsze w obronie rodziny dzień po marszach LGBT (...) Chcielibyśmy pokazać środowiskom LGBT, że nie zgadzamy się z tym, co robią - z profanowaniem naszych uczuć religijnych i mówimy "stop" ich inicjatywom. Nie zgadzamy się na to, aby Czarnej Madonnie wkładać koronę tęczową. Chcieliśmy pokazać, że żyjemy w chrześcijańskim kraju i polska rodzina jest siłą naszego państwa

- mówiła.

Aktorka Dominika Chorosińska wykazuje natomiast w rozmowie z naszym reporterem, że "o rodzinę trzeba dbać i ugruntowywać jej prawa".

Ten marsz jest odpowiedzią na marsz środowisk LGBT, które wśród swoich postulatów mają jawne uderzenie w rodzinę, wartości chrześcijańskie. Jako rodzic uważam, że musimy domagać się swoich praw dlatego, że to rodzic jest pierwszym wychowawcą dla swoich dzieci

- podkreśliła.

Zobaczcie NASZĄ RELACJĘ:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl