Trening sztabowy Tabor-16

  

W dniach 21-22 listopada br. w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu odbył się trening sztabowy Tabor 2016.

Jak czytamy na portalu CSŁiI, głównym problemem taktyczno-organizacyjnym treningu było wypracowanie rozkazu bojowego Komendanta Centrum w sprawie przemieszczenia CSŁiI do nowego rejonu realizacji zadań. Zagadnieniami szkoleniowymi tego ważnego ćwiczenia było planowanie przemieszczenia sił i środków Centrów do nowego rejonu w zakresie organizacyjnym oraz szkolenia w nowym rejonie.

Trening był przedsięwzięciem szkoleniowym, kontynuującym problematykę z zakresu treningu sztabowego Tabor-15 oraz ćwiczenia przygotowawczego pt. „Przygotowania GR-P do wykonywania zadań podczas przemieszczania Centrum do nowego rejonu” – czytamy na portalu. 

 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: MON,cslii
Tagi

Wczytuję komentarze...

Siatkarze Visły Bydgoszcz stracili trenera

/ Pit1233 / CC0

  

Zajmująca ostatnie miejsce w tabeli siatkarskiej ekstraklasy Visła Bydgoszcz na cztery kolejki przed końcem rundy zasadniczej traci trenera. Prowadzący zespół Przemysław Michalczyk oddał się do dyspozycji zarządu, który postanowił rozstać się ze szkoleniowcem.

„Informujemy, iż trener Przemysław Michalczyk oddał się do dyspozycji zarządu klubu. W konsekwencji tej decyzji kontrakt ze szkoleniowcem został rozwiązany. Dziękujemy trenerowi za dotychczasową współpracę”

– poinformował na swojej stronie internetowej klub.

Bydgoszczanie na cztery kolejki przed końcem fazy zasadniczej trwającego sezonu mają na koncie tylko dwie wygrane i aż 20 porażek. Zajmując ostatnie miejsce w tabeli z 11 punktami, mają aż 10 punktów straty do plasujących się wyżej Asseco Resovii Rzeszów oraz Cuprum Lubin. Tym samym spadek z najwyższej klasy rozgrywkowej zespołu z grodu nad Brdą jest praktycznie przesądzony.

Do końca sezonu, jak poinformowały władze klubu, funkcję szkoleniowca zespołu pełnić będzie dotychczasowy drugi trener Marcin Ogonowski. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts