Prezent od Morawieckiego

  

Wicepremier Mateusz Morawiecki to człowiek ogromnej wiedzy o finansach i wielu aspektach życia gospodarczego. Zdobywał ją nie tylko na uczelniach w Polsce i za granicą, ale przede wszystkim w praktyce, bo w biznesie – co podkreśla – pracuje od 25 lat. Dziś przekazuje ją nam, by służyła Polakom i Polsce. Ogłoszona podczas Kongresu 590 Konstytucja dla biznesu to dokument oparty nie tylko na doświadczeniu samego wicepremiera. Kierowane przez niego Ministerstwo Rozwoju przygotowało nowe regulacje po wielu rozmowach z przedsiębiorcami. Morawiecki zapowiada koniec traktowania przedsiębiorców jako przeciwników państwa. „Uważam, że oni budują nasz dobrobyt i siłę państwa” – powiedział. W ten sposób polscy przedsiębiorcy dostali prezent, którego wcześniej nikt im nie dał. Czy będą umieli go wykorzystać dla dobra swojego i nas wszystkich? Czas pokaże.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts