Kibice Legii, tak jak w poprzednich latach, pomogą przetrwać zimę psom z mazowieckich schronisk. Zbiórka artykułów dla zwierząt odbędzie się 7 grudnia przed meczem ze Sportingiem Lizbona.

„Są takie psy, którym należy pomóc…” - pod taką nazwą legioniści będą zbierać jedzenie i akcesoria, dzięki którym zwierzaki, które nie mają domów, odczują zimą ulgę. Zbiórka prowadzona będzie 7.12 - w dzień meczu Ligi Mistrzów – od godz. 18:30 przed wejściem do SportsBaru Ł3.


„Zbieramy lekarstwa, środki i obroże przeciw pchłom i kleszczom, karmy weterynaryjne i lecznicze, puszki, posłania, koce, ubranka dla psów, ręczniki, szelki, obroże, smycze i zabawki. Pamiętajmy, że w zimie zwierzaki są w bardzo trudnej sytuacji” - mobilizują się fani.


Poprzednia odsłona akcji miała miejsce w lutym - wówczas zebrane dary pojechały do schroniska w Celestynowie. „Rzeczy, które udało się dzięki wam zebrać, trafiły do ponad 400 psiaków i kocurów ze schroniska w Celestynowie, prowadzonego przez wspaniałych ludzi, którzy po raz kolejny nie mogli uwierzyć, że kibice tak mocno kochają zwierzęta. Zachęcamy Was do odwiedzania schronisk. Można wyprowadzić psiaki na spacer, można też w którymś się zakochać i zabrać go na stałe do domu” - dziękowali kibicom organizatorzy z „Nieznanych Sprawców”.