Niewidzialne nitki Amber Gold

  

Przesłuchania przed sejmową komisją śledczą ds. Amber Gold obnażyły słabość organów ścigania za rządów PO-PSL. Na razie nie wiemy jednak, z czego wynikała opieszałość prokuratury, a także służb skarbowych, w sprawie spółki Marcina P. Można jednak przypuszczać z dużą dozą prawdopodobieństwa, że nie był to przypadek. Ktoś świadomie tak sterował działaniami państwowych organów, aby wszystko zaczęło się rozmywać. Najlepszym na to dowodem jest fakt, że to skomplikowane śledztwo do prowadzenia otrzymali niedoświadczeni policjanci, co już od początku można uznać za próbę jego „uwalenia”. Członkowie komisji muszą więc ustalić, jakie niewidzialne nitki zostały poruszone w sprawie Amber Gold i kto za nie pociągał, m.in. dając czas – tuż po tym, jak było już wiadomo, że wybuch afery to kwestia czasu – na transfery ukradzionych pieniędzy.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts