Ciekawą akcję proponuje swoim kibicom Legia Warszawa. Na stulecie klubu rusza projekt „Sto lat wyzwań”, w którym piłkarze „Wojskowych” realizują najbardziej kreatywne wyzwania fanów.

Michał Pazdan w roli mistrza kung-fu, który blokuje każdy strzał? Guilherme tańczący sambę na murawie? Wyobraźnia kibiców jest niemal nieskończona, a kilka z tych śmiałych pomysłów uda się spełnić. Wystarczy wziąć udział w akcji #StoLatWyzwań - konkursie, który składa się z trzech etapów.

W pierwszym etapie z wyzwaniami zmierzy się Michał Pazdan. W drugim, który rozpoczyna się 21 listopada, kibice będą mogli sprawdzić Guilherme i Kaspra Hamalainena, a w trzeciej odsłonie (od 5 grudnia) – Miroslava Radovicia i Vako Kazaishviliego.

Jak to działa? Aby rzucić wyzwanie zawodnikom Legii, należy wejść na stronę http://rzucwyzwanie.legia.com i zgłosić swój pomysł za pomocą formularza. Na opublikowane na stronie konkursu wyzwania będzie można głosować, a spośród najpopularniejszych zostaną wybrane te, z którymi zmierzą się zawodnicy. Filmy, na których zobaczymy, jak piłkarze poradzili sobie z zadaniami, pojawią się na stronie konkursu oraz na profilu Legii na Facebooku. Nagrodą dla autorów zwycięskich pomysłów będzie możliwość osobistego spotkania się z zawodnikami, którym rzucili wyzwanie oraz unikatowe, kolekcjonerskie koszulki meczowe Legii Warszawa, przygotowane z okazji stulecia klubu. W sumie w konkursie zostanie rozdanych sto takich koszulek - otrzymają je także autorzy najciekawszych spośród niezrealizowanych wyzwań.