Krwawa ustawka z domem starców

  

Raper Bzyk, który był wczoraj gościem mojego programu „Wywiad z chuliganem” w telewizji Republika opowiedział mi, jak kibice Lecha przed jednym z Marszów Niepodległości napotkali w mieście dużą grupę mężczyzn solidnej postury w zielonych kominiarkach. W kominiarkach, chociaż nic się nie dzieje?! No i ten zielony kolor, kto to może być? Śląsk, Lechia, Radomiak? Po chwili zobaczyli, że przybijają oni „piątki” z mundurowymi. I wszystko stało się jasne. Kilka godzin później w wyniku agresji owych przebierańców o zagrożeniu faszystowskim mówiła cała Polska. Od kiedy do władzy doszedł PiS, zadymy na Marszach Niepodległości zniknęły jak ręką odjął. Nadzieje mediów, że w tym roku kibice będą bili staruszków z KOD-u, świadczą o ich kompletnej nieznajomości tego środowiska. Bez jaj, nie organizuje się ustawek z domami starców. A co porabia teraz najlepszy specjalista od prowokacji Bartłomiej Sienkiewicz, który zdaniem b. szefa CBA kazał podpalić budkę przed rosyjską ambasadą? Ano Tomasz Lis zatrudnił go w tygodniku „Newsweek”, czyli głównym ośrodku prowokacji medialnych. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts