​Premier Szydło podziękowała za ŚDM

Premier Beata Szydło uczestniczyła w niedzielnym  koncercie „ŚDM Jesteśmy razem – Bóg liczy na Ciebie”, podczas którego podziękowała wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Światowych Dni

twitter.com/PremierRP
Premier Beata Szydło uczestniczyła w niedzielnym  koncercie „ŚDM Jesteśmy razem – Bóg liczy na Ciebie”, podczas którego podziękowała wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Jesteście wspaniali. Jesteście wielcy. Dziękuję za te sierpniowe dni. Za to, że tak pięknie pokazaliście całemu światu, że Polska to wspaniały piękny kraj, a Polacy są wyjątkowymi, fantastycznymi ludźmi – powiedziała premier Beata Szydło do zgromadzonych na niedzielnym koncercie w Tauron Arenie w Krakowie. – Jesteście wspaniałą przyszłością. Jesteście wspaniałymi ambasadorami naszej ojczyzny – Polski – dodała. 


Dziękuję wszystkich służbom – policjantom, wojsku, wszystkim służbom medycznym i tym tysiącom ludzi z administracji rządowej i samorządowej, którzy czuwali nad bezpieczeństwem młodych ludzi, którzy przyjechali do Polski i byli szczęśliwi – powiedziała premier Szydło.


W koncercie „ŚDM Jesteśmy razem –  Bóg liczy na Ciebie” wzięli udział znani artyści z Polski i ze świata: Kasia Wilk, Kuba Badach, Kasia Cerekwicka, Sean Simmonds, TGD i wielu innych. Wydarzenie było symbolicznym podziękowaniem za Światowe Dni Młodzieży w Krakowie.Inspiracją dla organizatorów były główne spotkania z papieżem, m.in. Czuwanie w Brzegach. Podczas koncertu przypominano przesłanie ŚDM oraz najważniejsze wydarzenia z nim związane.

 

Źródło: premier.gov.pl

#ŚDM #Światowe Dni Młodzieży #Beata Szydło

plk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo