Miał być wielki marsz 11 listopada, a kończy się na małej frekwencji i... kłótni o przemówienia. - Przemawia Czarzasty na marszu KOD.  Na moją prośbę o zabranie głosu Kijowski nawet nie odpowiedział. Choć mam większe niż tamten podstawy - napisał na twiterze Waldemar Kuczyński. 

KOD zapewniał, że w ich marszu weźmie udział 100 tysięcy osób. Było dużo, dużo mniej. Wśród nich pojawił się jednak Bronisław Komorowski.

Po marszu KOD odbył się wiec. Waldemar Kuczyński nie wytrzymał. Przemawiał szef SLD, a on nie... To też kolejne uderzenie w szefa KOD. 
W dyskusji pod wpisem Kuczyński napisał, że chciał przemawiać ale Kijowski "nawet nie powiedział odwal sie Pan. W ogóle nie zareagował na 2 maile"

Szef KOD Mateusz Kijowski nie ma ostatnio dobrej passy. Niedawno w mediach społecznościowych promował marsz Komitetu Obrony Demokracji 11 listopada. Umieszczane przez niego treści nie spodobały się lewicowym komentatorom i sympatykom komitetu.

Kuczyński to zagorzały przeciwnik rządów Prawa i Sprawiedliwości. Uczestnik wielu protestów KOD. 

Waldemar Kuczyński stał na początku lat 90. na czele Ministerstwa Przekształceń Własnościowych. To właśnie on rozpoczął prywatyzację przedsiębiorstw państwowych, sprzedając w ofercie publicznej akcje pierwszych firm oraz przygotował utworzenie Giełdy oraz Komisji Papierów Wartościowych. Kilka lat później był głównym doradcą ekonomicznym premiera Jerzego Buzka.