Zwycięstwo Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich wywołało ogromne niezadowolenie w lewicowym środowisku nie tylko w USA, ale również w Europie. W Polsce lewicowe elity wpadły wręcz w histerię. Celebryci i przeróżni "eksperci" nie mogli powstrzymać się od publikowania komentarzy w internecie i mediach.

Donald Trump wiele razy wypowiadał się stanowczo w sprawie imigrantów. Z tego powodu nie cieszył się przychylnością ze strony czarnoskórych i Latynosów. Jako kandydat zaproponował między innymi wybudowanie muru przy granicy z Meksykiem w celu ograniczenia napływu imigrantów. Z tego powodu został okrzyknięty prezydentem "białych" obywateli Stanów Zjednoczonych.

Tym bardziej interesująca jest wypowiedź Stacy Washington, czarnoskórej prowadzącej audycję "Stacy on the Right Show". Kobieta na swoim prowilu na Twitterze zamieściła krótki film, w którym mówi o tym, że wszyscy obywatele USA, bez względu na kolor skóry, wybrali Trumpa na prezydenta. Stacy Washington mówi, że ludzie różnych ras sprzeciwili się m.in. łazienkom dla transseksualistów, wyższym podatkom czy miliardom dolarów wydawanych na wojny.

"Czarnoskórzy nie chcieli Hillary Clinton, Latynosi nie chcieli jej na prezydenta. To Ameryka głosowała wczoraj na Trumpa"

"Przestańmy skupiać się na częściach swojego ciała. Zacznijmy skupiać się na naszej pracy, ekonomii i utrzymaniu tego kraju na właściwej drodze. Tu nie chodzi o kolor skóry i rasę."

"Przede wszystkim jesteśmy Amerykanami. Nie jesteśmy tylko sumą poszczególnych części ciała czy kolorów skóry."


komentuje Stacy Washington.