Mimo że większość sondaży wskazywała na wygraną Hillary Clinton, to Donald Trump będzie 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Sztab Demokratów się poddał. - Idźcie spać, spotkajmy się za kilka godzin, głosy są liczone - powiedział John Podesta. 

Lewicowe elity w Polsce i Stanach Zjednoczonych zareagowały histerycznie na wygraną kandydata Republikanów. Internauci się śmieją, że KOD i Andrzej Rzepliński ruszą Amerykanom na pomoc. 

ŚLEDŹ RELACJE WYBORCZĄ NA NIEZALEZNA.PL

- Od kiedy CNN porównał Trumpa do Kaczyńskiego było wiadomo że Trump musi wygrać - ironizuje Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny Gazety Polskiej. - Najtrudniej z konsekwencjami demokracji jest się pogodzić obrońcom demokracji :) - pisze Robert Gwiazdowski. Dużo komentarzy dotyczy sposobu relacjonowania wyników wyborczych w TVN24.- Trump wygrywa, a więc Komisja Wenecka już leci do USA, Bodnar pisze donos na USA, Rzepliński uznaje niekonstytucyjność wyborów - napisał użytkownik Ricomanek. Niektórzy już zauważyli protest KOD w Waszyngtonie.Dzisiejsze sceny ze sztabu Hillary Clinton przypominały to co się działo w Polsce dwa lata temu.