Środowiska narodowe nie chcą Przybysz w Łodzi

Natalia Przybysz w prasowym wywiadzie pochwaliła s

Andrzej Belina-Brzozowski, Agencja L&B Photo - Anna Małkowska, Management NATU, CC BY-SA 2.5, commons.wikimedia.org
Natalia Przybysz w prasowym wywiadzie pochwaliła się dokonaniem aborcji. Wybuchł skandal. W związku z tym odbywają się protesty, w których zaplanowano koncerty piosenkarki. Kolejnym z nich jest Łódź. Środowiska narodowe wystosowały list do właścicieli lokalu, gdzie ma się odbyć impreza z udziałem kobiety.

W wywiadzie Natalia Przybysz (Sistars) opowiadała o piosence „Przez sen”. Wokalistka wyjaśniła, że historia dziewczyny z piosenki to tak naprawdę jej własne doświadczenia. I opowiedziała jak wyglądała jej aborcja. Jej wypowiedzi zszokowały. Nic więc dziwnego, że koncerty gwiazdy przestają cieszyć się powodzeniem.

Pragnę wyrazić swój stanowczy sprzeciw w związku z oddawaniem pomieszczeń Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury na koncert Natalii Przybysz i wyzywam do odwołania tego koncertu. Natalia Przybysz jest aborterką, ostatnio promującą swoją płytę wykorzystując do tego historię zamordowania przez nią jej trzeciego dziecka - tłumaczyli autorzy petycji, która trafiła do wójta Nadarzyna z żądaniem odwołania koncertu.

Środowiska narodowe wysłały list do właścicieli lokalu w Łodzi.

Uważamy, że pani Natalia Przybysz powinna raczej spotkać się z prokuratorem, biorąc pod uwagę przedstawione przez nią okoliczności, które stanowią przestępstwo również na gruncie obecnej ułomnej ustawy antyaborcyjnej

– podkreślają w liście.
 
Zawiadomienie o przestępstwie złożył również Katolicki Klub św. Wojciecha. 

CZYTAJ WIĘCEJ: "Kobiety są tylko ludźmi – broniły gwiazdeczki z elegancją słonia zwolenniczki zabijania nienarodzonych dzieci."

Niniejszym, składamy doniesienie o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa, polegającego na dokonaniu zbrodni zabicia dziecka nienarodzonego przez panią Natalię Przybysz i rozmyślnym, publicznym propagowaniu tego czynu zabronionego poprzez udzielanie wywiadów oraz komponowanie i rozpowszechnianie piosenek, w których przez pochwałę dokonanej zbrodni - zachęca czytelników i słuchaczy do naśladownictwa czynu dzieciobójstwa – piszą w piśmie.

 

 Źródło: telewizjarepublika.pl,niezalezna.pl

#Natalia Przybysz #aborcja #koncert #protest #Łódź

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo