Fałszywą viagrę sprzedawali przez internet

Policjanci zatrzymali duet, który oferował w internecie viagrę i inne farmaceutyki na potencję. Fałszerze sami produkowali pigułki w domowej manufakturze.

Marcin Jochimczyk/freeimages.com
Policjanci zatrzymali duet, który oferował w internecie viagrę i inne farmaceutyki na potencję. Fałszerze sami produkowali pigułki w domowej manufakturze. Za oszustwo grozi kara do ośmiu lat pozbawienia wolności.

3 listopada łódzcy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją dotarli do mieszkania na Osiedlu Retkinia w Łodzi. Z uzyskanych wcześniej informacji wynikało, iż przebywają tam osoby, które za pośrednictwem internetu sprzedają podrobione leki na potencję, m.in. viagrę. Z materiału dowodowego wynikało, że kupujący nie zdawali sobie sprawy, że nabywają podróbki.

Funkcjonariusze zatrzymali 28-letniego mężczyznę i 21-letnią kobietę. Podczas przeszukania zabezpieczyli też tabletki nieznanego pochodzenia, dużą liczbę torebek strunowych z niezidentyfikowaną substancją, kapsułkarkę, worek z pustymi kapsułkami oraz kilka tysięcy złotych gotówki.

Oboje zatrzymani usłyszeli już zarzuty oszustwa za co grozi kara do ośmiu lat pozbawienia wolności. Ponad 450 gramów zabezpieczonych substancji trafi do badań laboratoryjnych, od których zależeć będą ewentualne dalsze zarzuty. Policjanci wyjaśniają również kwestię posiadanego przez 28-latka rewolweru.

 

 Źródło: policja.pl

#viagra #policja #Łódź #fałszerstwo #oszustwo

pb
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo