Dzisiejszej nocy, ze środy na czwartek, polski raper Taco Hemingway ponownie zaskoczył swoich fanów, publikując w sieci materiał z nowej płyty „Marmur”. Podobna sytuacja miała miejsce kilka miesięcy temu, kiedy muzyk zupełnie za darmo udostępnił  w Internecie minialbum zatytułowany „Wosk”.

„Świat jest WF-em a ja nie mam stroju, świat to liceum, a ja mam lewe zwolnienie” – śpiewa, czy też raczej deklamuje Taco Hemingway w jednym z utworów z najnowszego albumu.

Ceniony za niespotykaną przenikliwość w analizowaniu otaczającej go rzeczywistości 26-letni raper Filip Szcześniak wydał właśnie nową płytę zatytułowaną „Marmur”. Niespodziewanie, ku uciesze fanów, w nocy ze środy na czwartek artysta umieścił nowy album w internecie, o czym poinformował na Facebooku:Podobna sytuacja miała miejsce w lipcu tego roku, kiedy również późnym wieczorem, niespodziewanie artysta udostępnił za darmo minialbum „Wosk”. 

CZYTAJ WIĘCEJ: Tego fani Taco Hemingwaya się nie spodziewali...POSŁUCHAJ​

Nowy materiał stanowi coś na kształt słuchowiska, którego bohater wbrew własnej woli zostaje zameldowany w tajemniczym trójmiejskim hotelu:


Na miejscu dowiaduje się, że stoi przed nim ogrom pracy, choć nikt nie mówi mu na czym ma ona polegać. Niestety jego początkowy spokój ducha zostaje roztrzaskany przez obecność złowrogiego brodacza, z którym dzielił przedział w pociągu relacji Warszawa-Trójmiasto

- napisał o najnowszym projekcie Taco Hemingway.


POSŁUCHAJ: