Latkowski kontra Durczok. Afery ciąg dalszy

  

Sylwester Latkowski, były naczelny „Wprost” na łamach tygodnika wraca do afery związanej z molestowaniem seksualnym i mobbingiem. Autorzy okładkowego tekstu odpowiadają Kamilowi Durczokowi. Piszą, że dysponują nagraniami rozmów z osobami twierdzącymi, że były napastowane. W ten sposób przekonują, że wszystkie artykuły były należycie udokumentowane.
 
Po długiej przerwie Kamil Durczok wrócił. Udziela się w mediach. W wywiadzie dla „Vivy” opowiedział o związku ze swoją współpracownicą. Po wybuchu afery Durczok milczał. Według komisji powołanej przez TVN badającej jego zachowanie w pracy były przypadki niepożądanych zachowań, w tym mobbing i molestowanie seksualne.

Temat postanowili podjąć Sylwester Latkowski, Marcin Dzierżanowski, Olga Wasilewska i Michał Majewski. W nowym „Wprost” piszą, że seria tekstów dotyczących Durczoka jest poparta rozmowami z „osobami twierdzącymi, że były napastowane przez Durczoka” – podaje portal wirtualnemedia.pl.Kamil Durczok w odpowiedzi na nowe zarzuty napisał, że oskarży Sylwestra Latkowskiego o ujawnienie tajemnicy procesu. Wypomniał mu również przestępczą przeszłość.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: wirtualnemedia.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

Zmarł pierwszy niemiecki kosmonauta

zdjęcie ilustracyjne / Bundesarchiv, Bild 183-T0709-148 / Peter Koard / CC-BY-SA

  

W wieku 82 lat zmarł pierwszy niemiecki kosmonauta Sigmund Jaehn - poinformowała dziś wieczorem Niemiecka Agencja Kosmiczna (DLR).

Według DLR Jaehn zmarł w sobotę w swoim domu w Strausbergu w Brandenburgii.

Jaehn był pierwszym niemieckim uczestnikiem wyprawy kosmicznej. Wraz z sowieckim kosmonautą Walerijem Bykowskim Jaehn poleciał na pokładzie statku Sojuz 31 na stację orbitalną Salut 6 26 sierpnia 1978 roku. Kosmonauci spędzili tam siedem dni i 20 godzin - przypomina Deutsche Welle. Na Ziemię powrócili Sojuzem 29.

Jaehn był trzecim cudzoziemcem na statkach Sojuz. Wcześniej w tym samym roku w kosmos polecieli Vladimir Remek z Czechosłowacji i Polak Mirosław Hermaszewski.

- Wraz ze śmiercią Sigmunda Jaehna straciliśmy uznanego kosmonautę, uczonego i inżyniera

 - oświadczyła szefowa Niemieckiej Agencji Kosmicznej Pascale Ehrenfreund.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl