Dziecko wrogiem

  

Zwolennicy prawa do aborcji dokonali totalnego zakłamania podstawowych pojęć. Jako wzór empatii stawiają piosenkarkę Natalię Przybysz, która w trosce o męża, dwójkę dzieci i z powodu małego mieszkania (60 mkw.) usunęła dziecko.

Aborcja na życzenie, według jej zwolenników, przywraca godność. Chociaż wszystkie strony sporu są zgodne, że gdy życie matki jest zagrożone, ma ona prawo je ratować kosztem życia dziecka, środowiska proaborcyjne próbują wszystkim wmówić, że prawa do życia dziecka nie da się pogodzić z prawem do życia kobiety. Tak jakby było ono wrogiem swojej matki. Jak stwierdziła Przybysz, dziecko, któremu nie pozwoliła żyć, było tylko „gościem” w jej ciele. Niestety, faktycznie potraktowała je nie jako gościa, lecz jako intruza.

Autor jest dziennikarzem TVP Info.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts