Ciało 38-letniej kobiety znaleźli w nocy pracownicy w jednym z dużych hoteli w centrum Gdyni. Śledczy na miejscu zabezpieczyli wszystkie ślady, zatrzymali też 53-letniego mężczyznę. Jego związek ze sprawą nie jest znany. -podaje trójmiasto.pl.

Kobieta była mieszkanką województwa kujawsko-pomorskiego. Funkcjonariusze odmawiają komentarza na temat okoliczności znalezienia zwłok.

– Okoliczności zdarzenia i udział osób trzecich są badane. Jeszcze dzisiaj mają być znane wyniki sekcji zwłok – powiedziała Tatiana Paszkiewicz z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Policjanci przybyli na miejsce o godz. 1.30. Zostali powiadomieni przez pracowników hotelu. Według relacji świadków na miejscu było siedem radiowozów oraz jedna karetka, a także technicy kryminalistyki – relacjonuje portal trojmiasto.pl

Znaleziono martwą 38-letnią kobietę, mieszkankę województwa kujawsko-pomorskiego. Na miejscu trwały oględziny zwłok, pracował też prokurator. Przesłuchiwani byli także pracownicy hotelu – mówi nadkom. Michał Rusak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.