Powaga czarnych protestów

  

Środowiska lewicowe i feministyczne nie próżnują i rozsyłają petycje do wszystkich partii politycznych, które zasiadają w parlamencie. Żądania, trzeba przyznać, są dość różnorodne: od promowania tabletki „dzień po” po ściganie i karanie „seksistowskich” wypowiedzi, a także zaprzestanie „militaryzacji społeczeństwa”. Znalazło się i miejsce na postulat „przywrócenia zaufania do systemu sprawiedliwości, w tym funkcjonowania Trybunału Konstytucyjnego zgodnie z literą konstytucji i standardami międzynarodowymi”. Ów miszmasz zdumiewa, choć trzeba przyznać, że nie bardziej niż chamstwo wyzwisk, które obficie padały z ust protestujących. Najbardziej jednak zdumiało mnie tłumaczenie pani, która przekazała list do prezesa PiS-u, że protestujący są niezadowoleni, bo partia rządząca nie traktuje kobiet na ulicach poważnie.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl