Sławomir Neumann z Platformy Obywatelskiej próbował na antenie TVN24 zaatakować szefa MON Antoniego Macierewicza. Jego tyradę przerwał jednak Joachim Brudziński z PiS. Po tych kilku zdaniach polityk Platformy nie był już taki rozmowny.

Poseł Platformy postanowił w skandaliczny sposób zaatakować Antoniego Macierewicza.

- Ześwirował, odleciał z mównicy sejmowej – mówił na antenie TVN24.

Na reakcję przedstawiciela Prawa i Sprawiedliwości w programie „Kawa na ławę” nie trzeba było długo czekać. Co takiego powiedział Joachim Brudziński?

- Zrobiliście szefem SKON Niesiołowskiego, specjalistę od wszystkiego co pełza. Zrobiliście prezydentem kogoś, kto w USA bzdurzy o bigosowaniu. Zrobiliście szefem MON psychiatrę. Dziś w niczym nie rożni się pan od Niesiołowskiego. Denerwuje się pan, że prokurator krajowy chce się przyjrzeć przetargowi na Caracale. PO robiła wszystko, aby 13 miliardów wsadzić w kabzę firmie, która chciała nam sprzedać śmigłowce droższe niż te dla Kuwejtu. Ja wiem, że macie dziś nerwową sytuację. Ja wiem, że dziś zadrą jest Macierewicz. Wiem, że będziecie zdenerwowani za każdym razem, gdy Macierewicz i my będziemy przypominać, co wydarzyło się przez 8 lat – mówił na antenie TVN24 Brudziński.