"Newsweek" szykuje atak na Cenckiewicza. "Nareszcie!" - kpi historyk. - "Piszcie towarzysze"

  

"Ja – „nafciarz Macierewicza”, tropiciel agentów i likwidator WSI, zaufany Macierewicza i znajomy… Misiewicza – i nic" - kpi z "Newsweeka" profesor Sławomir Cenckiewicz poniekąd dziwiąc się, że dotychczas nie został zaatakowany przez ludzi Tomasza Lisa za działania jako dyrektor Wojskowego Biura Historycznego. "Nareszcie" - ogłosił dzisiaj sarkastycznie. Wkrótce ma się pojawić spodziewana publikacja atakująca Cenckiewicza.

O skandalicznych artykułach pisanych przez ludzi z redakcji "Newsweeka" informowaliśmy wielokrotnie. Oczywiście, kierunek ataku jest doskonale znany. Tomasz Lis zresztą nie ukrywa swoich sympatii politycznych.

CZYTAJ WIĘCEJ: PWPW kontra Newsweek. Spółka żąda przeprosin i zadośćuczynienia za oszczerstwa

Takie teksty były w "Newsweeku" i zapewne jeszcze będą. Jeden nawet już wkrótce. Dowiedział się o tym prof. Sławomir Cenckiewicz. I ogłosił na portalu społecznościowym.

"Nareszcie! Od miesięcy zastanawiałem się dlaczego cyngle z GW i Newsweeka nie opisują moich rządów w WBH pomimo przeprowadzanych zmian, reform strukturalnych, likwidacji stanowisk pracy, zatrudniania nowych pracowników i zwolnień" - pisze dyrektor Wojskowego Biura Historycznego.


"Ja – „nafciarz Macierewicza”, tropiciel agentów i likwidator WSI, zaufany Macierewicza i znajomy… Misiewicza – i nic. Pisali tylko, że rządzę rzekomo IPN, gdzie mam „wyznawczynie” bez dorobku w dodatku. Wiadomo!" - ironizował.

"No i dowiedziałem wreszcie via Siedlce (tam na uniwersytecie jest przytulisko komunistów – byłych politruków LWP oraz pracowników WIH i CAW, którzy udają historyków wojskowości, ale ciśnienia nie wytrzymują i ogłaszają koniec mój!), że w Newsweeku będzie tekst o mnie, ale tym razem jako dyrektorze WBH!"


Profesor zdradza nawet tezy publikacji "Newsweeka", który należy się spodziewać.

W każdym razie krety i źródła osobowe niezadowolone z obrotu spraw w wojskowej sieci archiwalnej i WBH będące na kontakcie swoich promotorów z Siedlec wyposażyły cyngli z Newsweeka w sensacyjne wieści z których ma wynikać, że jestem:
1) KRYPTOKOMUCHEM sterowanym przez duet: politruka (zastępcę dyrektora WBH, którego ich zdaniem powinienem wyrzucić) i szefową archiwum (której miałem zapłacić 500-złotową – 500 PLUS - podwyżką za przyniesienie teczki Dukaczewskiego, którą notabene sam znalazłem w bazie ewidencyjnej CAW). 
2) MANIPULOWANYM I OTOCZONYM PRZEZ GORSZYCH ODE MNIE LUDZI - mój zastępca-politruk ma żelazną ręką rządzić WBH jak mnie nie ma, a szefowa archiwum – wiadomo, człowiek reżimu Komorowsko-Tuskowego w CAW – mną manipuluje i przynosi co jakiś czas interesujące „teczki” przez co rośnie w mych oczach;
3) ŻĄDNYM WRAŻEŃ PODRÓŻNIKIEM krajowym i zagranicznym (za WASZE pieniądze) nie bywającym prawie w pracy (jejku jak ja nie znoszę podróży a te które rzadko odbywać muszę opisuję w mediach i na FB );
4) PROPAGUJĄCYM KOLESIOSTWO szefem, bo zatrudniłem „kumpla” z IPN na dyrektora archiwum w Oleśnicy, który prawie w ogóle w pracy nie bywa – niebieski ptak jeden niedobry;
5) GROMADZĄCYM HAKOWNIE szefem (wiadomo „Człowiek z teczką”), który miesięcznie bezprawnie zasysa 4,5 tys. stron odbitek archiwalnych (jak mnie w pracy nie ma to jak ja to przeglądam!) za które w dodatku nie płacę! Niezła statystyka, choć za kopie cyfrowe dokumentów nikt w WBH już nie płaci (wprowadziłem możliwość darmowego fotografowania akt), ale i tak mniejsza jak w przeszłości, kiedy kserowano za darmo na taką skalę, że dokumentów oryginalnych doszukać się dzisiaj nie możemy…

A zatem nic nowego! Wszystko to już było!

Piszcie towarzysze, piszcie i oskarżajcie! 


CAŁY WPIS S. CENCKIEWICZA TUTAJ
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,facebook

Tagi

Wczytuję komentarze...

Którym politykom Polacy ufają najbardziej? Dla debiutantów nie ma dobrych wieści

/ twitter.com/PolskiSenat; By Platforma Obywatelska RP - Regionalna konwencja programowa w Poznaniu, 20.09.2016, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=58106803

  

Z sondażu zaufania IBRiS dla portalu Onet.pl wynika, że największym zaufaniem cieszą się niezmiennie prezydent Andrzej Duda i premier Mateusz Morawiecki. Trzecia jest Małgorzata Kidawa-Błońska, ale zanotowała znaczący spadek zaufania. Dobrych wieści nie ma dla debiutujących w sondażu marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego, który "cieszy się" największą nieufnością, a także dla prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka, którego badani... nie znają. Znaczący spadek w rankingu zaliczył też Donald Tusk.

Na pierwszym miejscu w rankingu zaufania znalazł się Andrzej Duda. Prezydentowi zdecydowanie ufa 28,8 proc. badanych, raczej ufa 17,9 proc. Drugie miejsce zajął premier Mateusz Morawiecki - 22,6 proc. badanych zdecydowanie ufa szefowi rządu, a raczej ufa mu 20,7 proc.

Trzecie miejsce zajęła Małgorzata Kidawa-Błońska, która jednak zanotowała spadek zaufania w stosunku do badania wykonanego na początku listopada - badani w grudniu udzielili o 4,7 proc. mniej odpowiedzi pozytywnych. Wicemarszałek Sejmu zdecydowanie ufa 20 proc. badanych, ufa - 15,9 proc.

Mniejszym zaufaniem może cieszyć się Władysław Kosiniak-Kamysz. Ufa mu 32,2 proc., przy 36 proc. w listopadzie oraz Donald Tusk -  może liczyć na 31,4 proc. respondentów, przy czym zdecydowany brak zaufania deklaruje aż 40,6 proc. pytanych. 

W sondażu są również debiutanci. Największym zaufaniem wśród nich cieszy się Szymon Hołownia, ale "nie znam" przy jego nazwisku odnotowało aż 46,1 proc., cieszy się zaufaniem 20,2 proc. badanych.

Sondaż nie niesie dobrych wieści dla marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego. 13,2 proc. mu ufa, przy czym zdecydowanym zaufaniem obdarza go 6,7 proc. respondentów. Odpowiedzi nie znam" udzieliło 48,7 proc. pytanych.

Jacek Jaśkowiak - kandydat na kandydata PO na prezydenta - nie jest znany 54,9 proc. badanych. Ufa mu 13,9 proc. badanych, przy czym zdecydowanie ufa mu 5 proc. pytanych.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: onet.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl