Policja w Rybniku szuka dwóch chłopców w wieki 16 lat. Obaj są pod opieką placówki opiekuńczo-wychowawczej. Tydzień temu wyszli z tej placówki i jak dotąd nie wrócili. Nie nawiązali także kontaktu z opiekunami.

Dominik Zamorski i Dominik Ostrowski, wyszli z Mieszkania Usamodzielnienia nr 2 Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Rybniku przy ul. Przemysłowej 13 października.
Jak podaje policja, zaginieni zapewne przebywają razem. Możliwe tereny ich pobytu, to: tereny Boguszowic, Paruszowca oraz  centrum miasta w rejonie galerii handlowych.

Dominik Zamorski ma ok. 170 cm wzrostu, jest szczupły i ma krótkie blond włosy. W dniu zaginięcia był ubrany w dżinsy i czarną kurtkę.


fot.policja.gov.pl

Drugi poszukiwany to Dominik Ostrowski, który ma ok. 170 cm, jest szczupły, ma krótkie blond włosy. Nosi okulary w czarnych oprawkach. Był ubrany w szarą bluzę i granatowe dżinsy.


fot.policja.gov.pl

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą mieć informacje nt. losu chłopców. Można dzwonić do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Rybniku – numer telefonu 32 429 52 55, do wydziału kryminalnego KMP w Rybniku 32 429 53 88 lub do najbliższej jednostki policji tel. 997 lub na numer alarmowy 112.