​Fenomen socjologiczny

  

Zastanawiające jest, że przez dwie kadencje rządów koalicji PO-PSL wykształciła się w społeczeństwie jakaś zadziwiająca tolerancja dla afer w obozie przedstawicieli minionej władzy. Na każdy przekręt, każde udokumentowane dowodami czy podsłuchami draństwo Polacy reagowali najwyżej wzruszeniem ramion. „A, to znowu oni? Oni już tak mają...” – to jedyny komentarz zmęczonych mnogością tego typu zdarzeń rodaków. Idące w setki milionów złotych zawłaszczenia nie robią już na nikim wrażenia. Tymczasem jakikolwiek cień podejrzenia o prywatę wśród ludzi obecnie rządzącej partii nagłaśniany jest do granic absurdu w kraju i za granicą! Wiem, że nazwa Prawo i Sprawiedliwość zobowiązuje. Ale Platforma Obywatelska – to też brzmi dumnie. Stosujmy więc wobec obu ugrupowań równą miarę.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts